IX Халықаралық Ғылыми-тәжірибелік Конференциясы

Білім берудің жарқын болашағына арналған құндылықтар, әл-ауқаттылық және инновация

26-27 қазан 2017 ж.
IX Халықаралық Конференциясы қатысушыларының тізімі үздіксіз жаңаруда. Егер тізімнен өз есіміңізді таппасаңыз бірнеше күннен кейін тексеріп көрсеңіз болады.
  1. Shiringul Abaeva , College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  2. Akkogershin Abdanbayeva, NIS Astana, Kazakhstan
  3. Dumankhan Abdashim, Nazarbayev University, Kazakhstan
  4. Laura Abdezimova, NIS Astana, Kazakhstan
  5. Gauhar Abdikalikova, NIS Taraz, Kazakhstan
  6. Zhanar Abdildina, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  7. Bakytgul Abdirova, NIS Aktobe, Kazakhstan
  8. Aizhan Abdrakhmanova, School No. 21, Astana, Kazakhstan
  9. Zhanbota Abdrakhmanova, NIS Astana, Kazakhstan
  10. Botagoz Abdrakhmanova, NIS Kokshetau, Kazakhstan
  11. Karakoz Abdrakhmanova, NIS Shymkent PhM, Kazakhstan
  12. Razyia Abdrakhmanova , School No. 37, Astana, Kazakhstan
  13. Gulzhanat Abdramanova, Center of Excellence, Kazakhstan
  14. Kyzzhibek Abdramanova, Center of Excellence, Kazakhstan
  15. Zuhra Abdrash, School No. 12, Astana, Kazakhstan
  16. Peruza Abdukarimova, School No. 63, Astana, Kazakhstan
  17. Abdulkarim Abdul Rakhmanuly, NIS Almaty ChB, Kazakhstan
  18. Alfiya Abdullova, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  19. Aidana Abdykulova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  20. Sara Abdynasirova, School No. 36, Astana, Kazakhstan
  21. Gulnazia Abdyrakhmanova, School No. 57, Astana, Kazakhstan
  22. Erkezhan Abeldinova, School No. 15, Astana, Kazakhstan
  23. Yerkebulan Abenov, NIS Kyzylorda, Kazakhstan
  24. Irina Abildaeva, Gymmasium No. 3, Astana, Kazakhstan
  25. Danara Abildenova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  26. Alisher Abildin , IT support , Kazakhstan
  27. Aigul Abildina, School No. 78, Astana, Kazakhstan
  28. Abilkayeva, Kazakhstan
  29. Rustam Abilov, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  30. Alima Abilova, School No. 68, Astana, Kazakhstan
  31. Kaziya Abilova, Kazakhstan
  32. Kuralai Abisheva, President administration, Kazakhstan
  33. Kulshat Abisheva, NIS Shymkent PhM, Kazakhstan
  34. Meruyert Abisheva, Abay lyceum №4, Kazakhstan
  35. Saltanat Abisheva, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  36. Indira Abisheva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  37. Kanat Abkenov , Educational Resource Centre, Kazakhstan, Kazakhstan
  38. Aliya Abkenova, NIS Astana PhM, Kazakhstan
  39. Meiramkul Absatova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  40. Zhanna Abshaiyk, NIS Shymkent ChB 2015 Graduate , Kazakhstan
  41. Zhanabay Abuov, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  42. Meruet Abuova , School No. 57, Astana, Kazakhstan
  43. U Abuova , Kazakhstan
  44. Aizada Abyeva , School No. 48, Astana, Kazakhstan
  45. Akerke Abylaykhan, Ministry of Education, Kazakhstan
  46. Mutigyla Abyshev, School No. 45, Astana, Kazakhstan
  47. Almagul Abzhanova, Kazakhstan
  48. Bibikhadisha Abzhapparova, Confucius Institute, Kazakhstan
  49. Carolyn Adams, International Baccalaureate, Switzerland
  50. Umit Adekenova, NIS Astana PhM, Kazakhstan
  51. Aigul Adekenova, NIS Karaganda, Kazakhstan
  52. Ilesanmi Adesida, Nazarbayev University, Kazakhstan
  53. Saidburkhaniddin Adikhanov, ЦПИ, Kazakhstan
  54. Aida Adikova, Kazakhstan
  55. Gulmira Adilbekova, School No. 11, Astana, Kazakhstan
  56. Moldir Adilgireyeva, Nazarbayev University, Kazakhstan
  57. Begaim Adilkhanova, NIS Shymkent ChB, Kazakhstan
  58. Dinara Adilzhanova, Center of Excellence, Kazakhstan
  59. Kania Adinaeva, Astana Local Educational Authority, Astana, Kazakhstan
  60. Svetlana Adorskaya, Melomen, Kazakhstan
  61. Nataliya Adskova, NIS Almaty ChB, Kazakhstan
  62. Tatyana Adskova, Almaty University of Power Engineering and Telecommunications, Kazakhstan
  63. Yelena Adulova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  64. Ergul Agpas , School No. 78, Astana, Kazakhstan
  65. Saule Ahmetova, NIS Astana, Kazakhstan
  66. Maral Ahmetova , School No. 76, Astana, Kazakhstan
  67. Saltanat Aidarbek, Gymnasium No. 4, Astana, Kazakhstan
  68. Aidar Aidraliyev, NIS Petropavlovsk, Kazakhstan
  69. Askhat Aimagambetov, Ministry of Education, Kazakhstan
  70. Aisulu Aisina , School No. 72, Astana, Kazakhstan
  71. Anzhela Aitbayeva, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  72. Byrganym Aitimova, Senate of the Parliament of the Republic of Kazakhstan, Kazakhstan
  73. Gulnur Aitimova , School No. 73, Astana, Kazakhstan
  74. Madiyar Aitmaganbetov, Kazakhstan
  75. Balzhan Aitmuhanova, School No. 16, Astana, Kazakhstan
  76. Zhanat Aitova, Gymnasium No. 7, Astana, Kazakhstan
  77. Adel Aitym, NIS Kokshetau 11 grade student , Kazakhstan
  78. Zhanar Aitzhanova , College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  79. Laura Akanova, Academy of Innovational Intellectual Technologies, Kazakhstan
  80. Roza Akanova , School No. 13, Astana, Kazakhstan
  81. Talgat Akhmedinov, School No. 35, Astana, Kazakhstan
  82. Saule Akhmetbekova , Center of Excellence, Kazakhstan, Kazakhstan
  83. Sergazy Akhmetkul, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  84. Khairgali Akhmetov , Экономика, технология және тағам өндірісін стандарттау колледжі, Kazakhstan
  85. Aisulu Akhmetova, School No. 14, Astana, Kazakhstan
  86. Balgyn Akhmetova, Kazakhstan
  87. Dinara Akhmetova, NIS Shymkent ChB, Kazakhstan
  88. Rukhas Akhmetova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  89. Sholpan Akhmetova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  90. Saltanat Akhmetova, Center of Excellence, Kazakhstan
  91. Gulnas Akhmetova, АО «Национальный центр повышения квалификации «Өрлеу», Kazakhstan
  92. Gulzhazira Akhmetova, NIS Shymkent PhM, Kazakhstan
  93. Gubaidulla Akhmetzhanov, Pilot school, Kazakhstan
  94. Gulnara Akhmetzhanova, Astana Local Educational Authority, Astana, Kazakhstan
  95. Zaure Akhmetzhanova , School No. 15, Astana, Kazakhstan
  96. Dulat Akilbai, School No. 65, Astana, Kazakhstan
  97. Tauilya Akimova, Center of Excellence, Kazakhstan
  98. Saule Akimshanova, School No. 76, Astana, Kazakhstan
  99. Balgaisha Akinbekova, NIS Shymkent PhM, Kazakhstan
  100. Zhanat Akish , School No. 49, Astana, Kazakhstan
  101. Zhanar Akizhanova, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  102. Gulshata Akkashiyeva, Kazakhstan
  103. Alisher Akkazenov, NIS Pavlodar 2015 Graduate , Kazakhstan
  104. Gulaiym Akkoshkarova, School No. 7, Astana, Kazakhstan
  105. Yernar Akshabayev, NIS Taraz, Kazakhstan
  106. Aidana Aksholova, NIS Aktau, Kazakhstan
  107. Aigul Aktymbayeva, Kazakhstan
  108. Ayum Alatave , Gymmasium No. 3, Astana, Kazakhstan
  109. Saule Aldabergenova, NIS Aktau, Kazakhstan
  110. Akerke Aldansh, Center of Excellence, Kazakhstan
  111. Maira Aldiyarova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  112. Bakhyt Alibayeva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  113. Ardak Alibekova, School No. 15, Astana, Kazakhstan
  114. Gulden Alibekova , School No. 38, Astana, Kazakhstan
  115. Zerekbai Alikulov, L.N.Gumilyov Eurasian National University, Kazakhstan
  116. Zerekpai Alikulov, Eurasian National University, Kazakhstan
  117. Laura Alikulova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  118. Ayagoz Alimbaeva , School No. 71, Astana, Kazakhstan
  119. Ramazan Alimkulov, National Testing Center, Kazakhstan
  120. Gulmira Alimova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  121. Mira Alipinova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  122. Dilya Alitayeva, Kazakhstan
  123. Elmira Aliyeva, Family Intitute for Kazakhstan and Central Asia, Kazakhstan, Kazakhstan
  124. A Alkhanov, Kazakhstan
  125. Aidana Almagambetova, Melomen, Kazakhstan
  126. Saule Almagambetova , School No. 10, Astana, Kazakhstan
  127. Zukhra Almash, Pilot school, Kazakhstan
  128. Zhanar Alpanova , School No. 70, Astana, Kazakhstan
  129. Dariha Alpeisova, School No. 84, Astana, Kazakhstan
  130. Aisultan Alpisbaev, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  131. Jumagazi Alpishev, School No. 56, Astana, Kazakhstan
  132. Menzhamal Alseitova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  133. Rahman Alshanov, the Association of Higher Educational Institutions of the Republic of Kazakhstan, Kazakhstan
  134. Zhanat Altaev, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  135. Sholpan Altaeva, Gymnasium No. 4, Astana, Kazakhstan
  136. Dana Altaeva, School No. 76, Astana, Kazakhstan
  137. Nurlan Altaiuly, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  138. Munkhtuya Altangerel, United Nations Development Programme, Kazakhstan
  139. Shuga Altaybayeva, НИШ ФМН, Kazakhstan
  140. Magripa Altaybekova, NIS Astana, Kazakhstan, Kazakhstan
  141. Sara Altayeva, Center of Pedagogical Programes,
  142. Аkmaral Alymkwlova , School No. 8, Astana, Kazakhstan
  143. Adilbai Alzhanov , School No. 65, Astana, Kazakhstan
  144. Bakyt Alzhanova, NIS Aktobe, Kazakhstan
  145. Sharapat Aman, Nazarbayev University, Kazakhstan
  146. Aigerim Amangazina, Zerde School (No. 9), Astana, Kazakhstan
  147. Tolendi Amanova , School No. 80, Astana, Kazakhstan
  148. Assem Amantay, Nazarbayev University, Kazakhstan
  149. Zhuldiz Amanzhol, Lyceum No. 56, Astana, Kazakhstan
  150. Oksana Amanzholova , Middle School No. 13, Astana, Kazakhstan
  151. Ramina Amanzhulova, NIS Aktobe 2015 Graduate, Kazakhstan
  152. Yerkin Amire, NIS Ust-Kamenogorsk, Kazakhstan
  153. Daira Amirgalieva, Astana Local Educational Authority, Astana, Kazakhstan
  154. Anel Amirkenova, НИШ Павлодар, Kazakhstan
  155. Bakyt Amirova, NIS Pavlodar, Kazakhstan, Kazakhstan
  156. Galyash Amrina , School No. 54, Astana, Kazakhstan
  157. Zh Amriyeva, Kazakhstan
  158. Sholpan Amriyeva, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  159. Kuldariga Amzina, Gymnasium №8, Kazakhstan
  160. Venera Andirova, Center of Excellence, Kazakhstan
  161. Musa Anizat, School No. 40, Astana, Kazakhstan
  162. Zharas Anuarbek , IT support , Kazakhstan
  163. Salima Apbassova, Lyceum No. 47, Shieli, Kazakhstan
  164. Yerkezhan Apsemetova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  165. Anastasia Ardamatskaya, Educa, Russia
  166. Arman Argynbayev, Suleyman Demirel University, Kazakhstan
  167. Irada Aripova, Alliance Française, Kazakhstan
  168. Zarina Arshkenova , Center for Educational Programs, Kazakhstan
  169. Botagoz Artymbaeva, NIS Petropavlovsk, Kazakhstan
  170. Eleonora Aryssova, NIS Uralsk 2016 Graduate, Kazakhstan
  171. Saule Arystanova , School No. 62, Astana, Kazakhstan
  172. M Asanova, Kazakhstan
  173. Meruert Ashanbaeva , School No. 12, Astana, Kazakhstan
  174. Nartai Ashim, Knowledge Engineering, Kazakhstan
  175. Askhat Ashimov, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  176. Gulzhainar Ashimova , School No. 66, Astana, Kazakhstan
  177. Arailiv Ashteyova, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  178. Altinai Asilbekova, NIS Shymkent PhM, Kazakhstan
  179. Rauan Asimova , School No. 15, Astana, Kazakhstan
  180. Zhanar Askabulova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  181. Saule Askarova , School No. 50, Astana, Kazakhstan
  182. Lyazzat Assalauova , School No. 5, Astana, Kazakhstan
  183. Aigul Assanova, NIS Aktobe, Kazakhstan
  184. Zhazira Assanova, Department of Education of Astana, Kazakhstan
  185. Altynay Assilbekova, NIS Shymkent PhM, Kazakhstan
  186. Bayan Assylbekova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  187. Berik Asubayev, Center of Excellence Almaty, Kazakhstan
  188. Gulistan Asylbekova, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  189. Amon Atkhanov, Kazakhstan
  190. Saltanat Atysheva, Goethe-Institut, Kazakhstan
  191. Toibek Aubakirov, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  192. Shynar Aubakirova, School No. 71, Astana, Kazakhstan
  193. Irina Ausheva , Center of Excellence, Kazakhstan
  194. Gulnar Auybekerova, Korean Cultural Center in the Republic of Kazakhstan, Kazakhstan
  195. Ainur Auyelbekova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  196. Bakhytzhan Avdrasol , School No. 81, Astana, Kazakhstan
  197. Inna Axyonova, NIS Taraz, Kazakhstan
  198. Zauresh Ayazova, NIS Aktobe, Kazakhstan
  199. Dinara Aytbayeva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  200. Aidarbek Aytbukeshev, NIS Atyrau, Kazakhstan
  201. Janat Aytova , School No. 7, Astana, Kazakhstan
  202. Nazipa Ayubayeva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  203. Aigul Azhigaliyeva, Nazarbayev University, Kazakhstan
  204. Amir Azhmukhambetov, NIS Kostanay, Kazakhstan
  205. Gulzhan Azimbayeva, KFEIG, Kazakhstan
  206. Saule Azimhanova, School No. 30, Astana, Kazakhstan
  207. Irina Babich, NIS Pavlodar, Kazakhstan
  208. Aisulu Badanova, NIS Atyrau, Kazakhstan
  209. Togan Bahridenova, School No. 5, Astana, Kazakhstan
  210. Sovetgul Baibekova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  211. Zhanat Baibergenova, Kazakhstan
  212. Fariza Baidaly, Nazarbayev University, Kazakhstan
  213. Dana Baidildinova, NIS Almaty ChB, Kazakhstan
  214. Kulyankhan Baidovletova, Kazakhstan
  215. Aigul Baidrachmanova , School No. 49, Astana, Kazakhstan
  216. Sandigul Baiduashova, NIS Petropavlovsk, Kazakhstan
  217. Gulim Baigarina, School No. 20, Astana, Kazakhstan
  218. Zhanna Baigarinova, Center of Excellence, Kazakhstan
  219. Aisulu Baigereyeva, NIS Almaty ChB, Kazakhstan, Kazakhstan
  220. Meruyert Baigozhina, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  221. Aihgan Baihganova, School No. 5, Astana, Kazakhstan
  222. Laura Baikhanova, NIS Pavlodar, Kazakhstan, Kazakhstan
  223. Ainur Baimbetova , School No. 67, Astana, Kazakhstan
  224. Ramazan Baimenov, NIS Aktobe, Kazakhstan
  225. Gulzhamal Baimenova , School No. 77, Astana, Kazakhstan
  226. Saulesh Baimukhambetova, School No. 21, Astana, Kazakhstan
  227. Banu Baimuratova, School No. 64, Astana, Kazakhstan
  228. Laura Baimurzayeva, Middle School No. 13, Astana, Kazakhstan
  229. Saulesh Baimyhambetova, School No. 21, Astana, Kazakhstan
  230. Olga Bainova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  231. Balnur Baisakalova , School No. 32, Astana, Kazakhstan
  232. Gulashat Baitas, School No. 74, Astana, Kazakhstan
  233. Ulbolsyn Baitasova, School No. 52, Astana, Kazakhstan
  234. Kuralai Baitazhikova , School No. 73, Astana, Kazakhstan
  235. Nurbanu Baitelieva, NIS Taraz, Kazakhstan
  236. Kalamkas Baitenova, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  237. Laura Baitokayeva, NIS Aktau, Kazakhstan
  238. Arsen Baitukov, NIS Astana, Kazakhstan, Kazakhstan
  239. Altyngul Baizhanova , School No. 72, Astana, Kazakhstan
  240. Galiya Baizhassarova, Kazakhstan
  241. Lyazzat Baizhigitova , Center of Excellence, Kazakhstan
  242. Gulmira Baizulda, School No. 46, Astana, Kazakhstan
  243. Azamat Baizullin , IT support , Kazakhstan
  244. B Bakbergenova, Kazakhstan
  245. Murat Bakhtiyaruly, Senate of the Parliament of the Republic of Kazakhstan, Kazakhstan
  246. Aigul Bakirova , School No. 74, Astana, Kazakhstan
  247. Aliya Baktubayeva, NIS Petropavlovsk, Kazakhstan
  248. Balsheker Baktybaeva , School No. 75, Astana, Kazakhstan
  249. Gulnar Bakytzhanova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  250. Maria Liza Balbedina, NIS Shymkent ChB, Kazakhstan
  251. Gulnar Balgabayeva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  252. Nurlan Balkhiyev, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  253. Abay Baltashev , IT support , Kazakhstan
  254. Eleonora Batalova, Almaty Kitap Baspasy, Kazakhstan
  255. Botagoz Batanova, Pilot school, Kazakhstan
  256. Aigul Batyrkhanova, NIS Astana, Kazakhstan
  257. Gulnara Batyrova, NIS Uralsk, Kazakhstan
  258. Kishibaeva Baurzhan, School No. 45, Astana, Kazakhstan
  259. Gulmira Bayakhina, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  260. Kunumbala Bayakhmetbayeva, School No. 68, Astana, Kazakhstan
  261. Assylbek Bayashev , IT support , Kazakhstan
  262. Gulsara Bayekeeva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  263. Bilimgul Bayekeshova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  264. Gulsara Bayekeyeva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  265. Laura Baykhanova, NIS Pavlodar, Kazakhstan
  266. Talgat Baynazarov, NIS Taraz, Kazakhstan
  267. Bazargul Baypeisova, NIS Almaty ChB, Kazakhstan
  268. K Baytanasova, Kazakhstan
  269. Serikzhan Baytenov, Melomen, Kazakhstan
  270. Gulnar Bayzhigitova , Atyrau University of Oil and Gas, Kazakhstan
  271. Aigul Bayzhumanova, NIS Almaty ChB, Kazakhstan
  272. Zhibek Bazarbaeva, School No. 4, Astana, Kazakhstan
  273. Gulmira Bazarbayeva, Kazakhstan
  274. Rabiga Bazarbekova, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  275. Bayan Bazargaliyeva, Bilim-Innovation lyceum, Kazakhstan
  276. Meruert Beisenbaeva, School No. 40, Astana, Kazakhstan
  277. Aiman Beisenbaeva , School No. 63, Astana, Kazakhstan
  278. Gulziya Beisenbekova, NIS Atyrau, Kazakhstan
  279. Aigul Bekbaeva, Lyceum No. 53, Astana, Kazakhstan
  280. Zhanbyrzhan Bekbolatov, International School of Astana, Kazakhstan
  281. Aizhan Bekbosinova, School No. 43, Astana, Kazakhstan
  282. Ainur Bekeyeva, NIS Kyzylorda, Kazakhstan
  283. Yerlan Bekishev, School No. 10, Kostanay, Kazakhstan
  284. Albina Bekkaziyeva, NIS Atyrau, Kazakhstan
  285. Tatyana Bekkozhina, Educational Resource Centre, Kazakhstan
  286. Bagira Beknazarova, NIS Taraz, Kazakhstan, Kazakhstan
  287. Dina Beknazarova , School No. 64, Astana, Kazakhstan
  288. Liaziza Beksoltanova, Gymnasium No. 58, Astana, Kazakhstan
  289. Zhadyra Bektassova, NIS Aktau, Kazakhstan
  290. Serik Bekturganov, Senate of the Parliament of the Republic of Kazakhstan, Kazakhstan
  291. Gulnar Bekturganova, School No. 1, Astana, Kazakhstan
  292. Yuri Belfali, OECD, France
  293. Lina Benete, UNESCO Almaty, Kazakhstan
  294. Larisa Berdakova , School No. 4, Astana, Kazakhstan
  295. Ruza Berdybayeva, Secondary school №39, Kazakhstan
  296. Laura Berishova, International school of Astana, Kazakhstan
  297. Olzhas Beskempirov, Akorda, Kazakhstan
  298. Alma Bespaeva, School No. 65, Astana, Kazakhstan
  299. Zhanar Beymetova, NIS Karaganda, Kazakhstan
  300. Araylim Beyseeitova , Middle School No. 42, Astana, Kazakhstan
  301. M Beysembekova, Kazakhstan
  302. Aizhan Beysenbayeva, Kazakhstan
  303. Zh Beysenova, Kazakhstan
  304. Mira Beysenova, NIS Shymkent ChB, Kazakhstan
  305. Mariana Bezrukih, Russian Academy of Education, Russia
  306. Zulfira Bibalinova, Kazakhstan
  307. Kanysh Bibekov, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  308. Kabkar Bidan, School No. 26, Astana, Kazakhstan
  309. Olzhas Bidanov, Nazarbayev University, Kazakhstan
  310. Azamat Bidanov , Educational Resource Centre, Kazakhstan
  311. Asel Bimykova , School No. 32, Astana, Kazakhstan
  312. Raigul Bissenbiyeva, NIS Atyrau, Kazakhstan
  313. Mira Bitenbayeva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  314. Nursultan Bizhanov, Nazarbayev University, Kazakhstan
  315. Aliya Bizhanova, World Bank, Kazakhstan
  316. Elzira Bizhigitova, NIS Taraz, Kazakhstan
  317. Anneke Blok, Cito, Netherlands
  318. A Blyalova, Kazakhstan
  319. Nazym Bogisova, School No. 79, Astana, Kazakhstan
  320. Mikhail Bogoslavets, Educa, Russia
  321. Elena Bokacheva, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  322. Aigul Bokanova, Zerde School (No. 9), Astana, Kazakhstan
  323. Nurzhan Bokayev, Eurasian National University, Kazakhstan
  324. Nurgul Bokhanova, NIS Shymkent PhM, Kazakhstan
  325. Lazzat Boranbaeva, Miras Kindergarten, Kazakhstan
  326. G Boranbayeva, Kazakhstan
  327. Katira Boranbayeva, Center of Excellence, Atyrau, Kazakhstan
  328. Zamzagul Boranbekova, School No. 45, Astana, Kazakhstan
  329. A Boribayeva, Kazakhstan
  330. Saltanat Botabayeva, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  331. Karbaeva Botagoz , School No. 37, Astana, Kazakhstan
  332. Lyubov Branez, School No. 35, Astana, Kazakhstan
  333. Gulmira Bratayeva, Kazakhstan
  334. David Bridges, Homerton College, United Kingdom
  335. Joana Brito, Kazakhstan
  336. Tatyana Brusevich, School No. 28, Astana, Kazakhstan
  337. Natalya Brusinskaya, School No. 14, Astana, Kazakhstan
  338. Rory Ian Bualan, NIS Petropavlovsk, Kazakhstan
  339. Berna Budur, Kazakhstan
  340. Goof Buijs, Schools for Health in Europe, Netherlands
  341. Zhanar Bukenova, Center of Excellence, Kazakhstan
  342. Roza Bulambaeva, Lyceum No. 64, Astana, Kazakhstan
  343. Samgat Bulebayev, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakshtan
  344. Gulnaz Bulebayeva, Nazarbayev University, Kazakhstan
  345. R Bulekbayeva, Kazakhstan
  346. Baktygali Bulgiev , School No. 67, Astana, Kazakhstan
  347. Zulfia Chenibaeva, School No. 4, Astana, Kazakhstan
  348. Nadezhda Chepel, Melomen, Kazakhstan
  349. Alexandr Chiryaev, Kazakhstan
  350. Larisa Chizhevskaya, School No. 19, Astana, Kazakhstan
  351. Andrey Chsherbakov, Nazarbayev University, Kazakshtan
  352. Natalya Chudnovets, School № 5, Kapshagai, Kazakhstan
  353. Wolfaardt Claassen, NIS Taldykorgan, Kazakhstan
  354. Anna CohenMiller, Nazarbayev University, Kazakhstan
  355. Maxwell Coore, NIS Shymkent ChB, Jamaica
  356. Shane Cordell, NIS Kokshetau, United Kingdom
  357. Feryal Cubukcu, Dokuz Eylul University, Turkey
  358. Galina Cvetinskaia, Gymnasium No. 7, Astana, Kazakhstan
  359. Botagoz Dabylova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  360. Kuralai Dadaeva, School No. 78, Astana, Kazakhstan
  361. Kadisha Dairova, Nazarbayev University, Kazakhstan, Kazakhstan
  362. Erkezhan Dakina, School No. 68, Astana, Kazakhstan
  363. Gulzhamilia Danabekova, School No. 43, Astana, Kazakhstan
  364. Gayane Danilova, Lider Ta’lim, Uzbekistan
  365. Aliya Dauletbayeva, ARQA, Kazakhstan
  366. Dina Dauletkulova, NIS Pavlodar, Kazakhstan
  367. Brian Davis, NIS Aktau, Kazakshtan
  368. Gulsara Derkhanbayeva, School No. 28, Astana, Kazakhstan
  369. Danara Dgumartova , School No. 49, Astana, Kazakhstan
  370. Nicolas Dieteren, Cito, Netherlands
  371. Gulyaim Dikhanbayeva, School No. 65, Astana, Kazakhstan
  372. Beibut Dissyupov, Educational Resource Centre, Kazakhstan
  373. Gulaim Diusenova, School No. 48, Astana, Kazakhstan
  374. Aizhan Djaksimbekova, School No. 69 , Astana, Kazakhstan
  375. Aiman Djumataeva, School No. 7, Astana, Kazakhstan
  376. Gulbakyt Djusupova, School No. 14, Astana, Kazakhstan
  377. Gulnazira Donenbayeva, Education Authority of Zhambyl oblast, Kazakhstan
  378. Saule Dosaeva, School No. 57, Astana, Kazakhstan
  379. Gulsum Doskarina, NIS Pavlodar, Kazakhstan
  380. Karlygash Dosmagambetova, School No. 29, Astana, Kazakhstan
  381. Nurmukhammed Dossybayev, Shymkent Local Education Authority, Kazakhstan
  382. Karlygash Dubirbekova, Lyceum №15, Balkhash, Kazakhstan
  383. Dinara Duisenbaeva , School No. 76, Astana, Kazakhstan
  384. Sandugash Duisenbekova, Gymnasium No. 4, Astana, Kazakhstan
  385. Zaituna Duisenbina, School No. 8, Astana, Kazakhstan
  386. Nasipzhan Duisengaliyeva, , Kazakhstan
  387. Anara Duisenova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  388. Janna Duisetaeva , School No. 81, Astana, Kazakhstan
  389. Gulmira Dukenbayeva, Tirek School №1, Kazakhstan
  390. Aliya Dukenova, Educational Resource Centre, Kazakhstan
  391. Aizhan Dusekeeva , College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  392. Raihan Dusembekova, School No. 22, Astana, Kazakhstan
  393. Kunimhan Dusenova , School No. 51, Astana, Kazakhstan
  394. Asem Dutbaeva , School No. 61, Astana, Kazakhstan
  395. Dyadechko, Kazakhstan
  396. Tatyana Dyakova , Center of Excellence, Kazakhstan
  397. Aiman Dyisenova, School No. 60, Astana, Kazakhstan
  398. Karlygash Dyusupbayeva, KAZGUU, Kazakhstan
  399. Gulnar Dzhirenbayeva, Ualikhanov secondary school №10 , Kazakhstan
  400. Perizat Dzhubatova, NIS Almaty ChB, Kazakhstan
  401. Kairat Dzhussupov , IT support , Kazakhstan
  402. Denis Egea, Nazarbayev University, Kazakhstan
  403. Ardak Egimbaeva, School No. 27, Astana, Kazakhstan
  404. Raushan Egizbaeva , School No. 62, Astana, Kazakhstan
  405. Nurgul Elekeeva , School No. 65, Astana, Kazakhstan
  406. Sergeeva Elena , School No. 36, Astana, Kazakhstan
  407. Karlygash Eleubayeva, School No. 3, Astana, Kazakhstan
  408. Albina Eleuova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  409. Berik Eleusizov, Melomen, Kazakhstan
  410. Raihangul Eleysizova , School No. 50, Astana, Kazakhstan
  411. John Elliott, University of East Anglia, United Kingdom
  412. Mitch Elswick, QSI International School of Almaty, Kazakhstan
  413. Gulnar Elyubaeva, School No. 35, Astana, Kazakhstan
  414. Gulzada Ensegenova, Pilot school, Kazakhstan
  415. Irina Entina, Center of Excellence, Kazakhstan
  416. Irgebai Erbol, School No. 40, Astana, Kazakhstan
  417. Nyrzia Ermagambetova , School No. 69 , Astana, Kazakhstan
  418. Maral Ermaganbetova, School No. 8, Astana, Kazakhstan
  419. Gulshat Ermaganbetova, Zerde School (No. 9), Astana, Kazakhstan
  420. Aksholpan Ermekbaeva, Lyceum No. 64, Astana, Kazakhstan
  421. Zhaina Ermukhanova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  422. Shynar Ernazar , School No. 82, Astana, Kazakhstan
  423. Serikpay Erzhanov, Nikolskaya Secondary School, Kazakhstan
  424. Akbota Esematova, Astana Local Educational Authority, Astana, Kazakhstan
  425. Samat Esenbekov, Zerde School (No. 9), Astana, Kazakhstan
  426. Zhazybek Eshtanaev , School No. 68, Astana, Kazakhstan
  427. Alima Esilbaeva, School No. 31, Astana, Kazakhstan
  428. Gulnara Esmagulova, Comprehensive School No. 3, Aksaya, Kazakhstan
  429. Gulnur Eszhanova , Bilim Innovation Boarding School, Astana, Kazakhstan
  430. Zhanna Fedotova- Yerеmina, International School of Astana, Kazakhstan
  431. Henk Frencken, Leiden University, Netherlands
  432. V Gaar, Kazakhstan
  433. Diana Gaisenova, Miras Kindergarten, Kazakhstan
  434. Sairan Gaisina, School No. 25, Astana, Kazakhstan
  435. Zhuldiz Galimzhanova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  436. Ruslan Gimaltdinov , IT support , Kazakhstan
  437. Aliya Gimranova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  438. Anatol Gin, TRIZ-profi, Belarus
  439. John David Glendening, Kazakhstan
  440. Valentina Goldmann, Embassy of Germany in Kazakhstan, Kazakhstan
  441. Viktor Groder , School No. 32, Astana, Kazakhstan
  442. Azima Gubasheva, Ihsanov secondary school №36, Kazakhstan
  443. Ravil Gubaydulin, Lider Ta’lim, Uzbekistan
  444. Alibekova Gulden, School No. 37, Astana, Kazakhstan
  445. Duisenova Gulmira, School No. 39, Astana, Kazakhstan
  446. Satybaldina Gulnar, School No. 37, Astana, Kazakhstan
  447. Lora Gumarova, NIS Uralsk, Kazakshtan
  448. Nazgul Hagi-mukhan, NIS Aktobe, Kazakhstan
  449. Zhuparkul Halmurzaeva, School No. 43, Astana, Kazakhstan
  450. Lazzat Hamitova, School No. 62, Astana, Kazakhstan
  451. Matthew Hartley, University of Pennsylvania, United States
  452. Geoff Hayward, Cambridge University, United Kingdom
  453. Halvor Hoveid, Norwegian University of Science and Technology, Norway
  454. Marit Hoveid, Norwegian University of Science and Technology, Norway
  455. Dinara Husainova, School No. 31, Astana, Kazakhstan
  456. Saulegul Husman, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  457. Gulnara Ibraeva, Astana Local Educational Authority, Astana, Kazakhstan
  458. Anar Ibraeva , College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  459. Nazken Ibraeva , School No. 55, Astana, Kazakhstan
  460. Zhamilya Ibragimova, NIS Shymkent ChB, Kazakhstan
  461. Askar Ibraimov, Financial Center, Kazakhstan , Kazakhstan
  462. Assemgul Ibraimova, NIS Petropavlovsk, Kazakhstan
  463. Kamazhai Ibraimova , School No. 48, Astana, Kazakhstan
  464. Alima Ibrasheva, Information-analytic Center, Kazakhstan
  465. Akmaral Idirissova, Kazakhstan
  466. Zukhra Idrisheva, Center of Excellence, Kazakhstan
  467. Baktygul Idrissova, Miras Kindergarten, Kazakhstan
  468. Bijan Igenbaeva , Дошкольное детство, Kazakhstan
  469. Bizhan Igenbayeva, Preschool Childhood National Center, Kazakhstan
  470. Muhtar Igilmanov, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  471. Olga Ilinskaya, School Kolenovskaya, Russia
  472. Miramkul Ilyassova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  473. Gulzia Imanbaeva , School No. 38, Astana, Kazakhstan
  474. Zaryakul Imanbayeva , School No. 54, Astana, Kazakhstan
  475. Aizhan Imanbekova, NIS Taraz, Kazakhstan
  476. A Imangaliyeva, Kazakhstan
  477. Saule Imanova, NIS Petropavlovsk, Kazakhstan
  478. Arman Imansharipova, NIS Astana, Kazakhstan
  479. Beibut Imanzhanov, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  480. Gul’mira Imasheva , School No. 67, Astana, Kazakhstan
  481. Mariya Ippolitova, Nazarbayev University, Kazakshtan
  482. Sabyr Irgaliev, NIS Uralsk, Kazakhstan
  483. Serik Irsaliyev, Astana International Science Complex, Kazakhstan
  484. Albina Ishmukhametova, NIS Semey, Kazakhstan
  485. Nariman Ishmukhanbetov, NIS Uralsk, Kazakhstan
  486. Bakytzhan Isina, NIS Karaganda, Kazakhstan
  487. Damegul Iskak, School No. 15, Astana, Kazakhstan
  488. Sholpan Iskakbaeva, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  489. Nurlan Iskakov, School No. 77, Astana, Kazakhstan
  490. Rinat Iskakov, Satbayev University, Kazakhstan
  491. Marat Iskakov , School No. 25, Astana, Kazakhstan
  492. Aizhan Iskakova, NIS Taraz, Kazakhstan
  493. Maral Iskakova, Buketov Karaganda State University, Kazakhstan
  494. Gulnara Iskakova , School No. 73, Astana, Kazakhstan
  495. Ainagul Iskakova , School No. 48, Astana, Kazakhstan
  496. G Iskhanova, Kazakhstan
  497. Tabila Ismagulova, Myrzagaliyev secondary school, Kazakhstan
  498. Arai Ismailova, School No. 4, Astana, Kazakhstan
  499. Aizhan Ismailova , School No. 73, Astana, Kazakhstan
  500. Botagoz Ispambetova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  501. Svetlana Ispusinova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  502. Assem Issabekova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  503. Lyazzat Issataeva, School No. 21, Astana, Kazakhstan
  504. Aigerim Issatayeva, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  505. Gulmira Issayeva, NIS Shymkent ChB, Kazakhstan
  506. Zhanat Issayeva, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  507. Laila Issayeva, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  508. E Italiyeva, Kazakhstan
  509. Elena Ivanchenko, School No. 4, Astana, Kazakhstan
  510. Sergey Ivashkvec, Melomen, Kazakhstan
  511. Gaukar Ivat , College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  512. Serik Ivatov, Gumilyov Eurasian National University, Kazakhstan
  513. Almagul Izatova, School No. 43, Astana, Kazakhstan
  514. Gulnur Izbasova, NIS Aktau, Kazakhstan
  515. Gulborchen Jampeisova, NIS Astana, Kazakhstan
  516. Roza Jangabaeva, Intellect school-kindergarden, Uzbekistan
  517. Bakhtiyar Jangeldinov, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  518. Zhainagul Jansugirova, Center of Excellence, Kazakhstan
  519. Rauan Kabdolla, NIS Karaganda, Kazakhstan
  520. Zhanbota Kabdykarimova, Center of Excellence, Kazakhstan
  521. Nursulu Kabylova , School No. 18, Astana, Kazakhstan
  522. Zhanar Kabysheva, NIS Astana, Kazakhstan
  523. Nurbek Kadirbergenov , IT support , Kazakhstan
  524. Sholpan Kadyrova, NIS Uralsk, Kazakhstan
  525. Marzhan Kairbaeva, Astana Local Educational Authority, Astana, Kazakhstan
  526. Madiyar Kairbekov , IT support , Kazakhstan
  527. Balausa Kairgalieva , School No. 46, Astana, Kazakhstan
  528. Farida Kairzhanova, НАО, Kazakhstan
  529. Bakytgul Kaiyrkenova, NIS Semey, Kazakhstan
  530. Raigul Kaiyrkenova, NIS Semey, Kazakhstan
  531. Bagdan Kaiyrzhanov, NIS Semey, Kazakhstan
  532. Aydyn Kakanov , Center of Excellence, Kazakhstan, Kazakhstan
  533. Azamat Kakimov , IT support , Kazakhstan
  534. Dana Kalenova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  535. Zhanar Kalginbayeva, Centre of Excellence, Shymkent, Kazakhstan
  536. Kuralai Kalieva, Bilim Innovation Boarding School, Astana, Kazakhstan
  537. Bibigul Kalieva, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  538. Altynai Kalieva , School No. 17, Astana, Kazakhstan
  539. Shugila Kalihanova , School No. 76, Astana, Kazakhstan
  540. Sagingaliy Kaliyev, NIS Astana, Kazakhstan
  541. Ainur Kaliyeva, NIS Petropavlovsk, Kazakhstan
  542. Almira Kaliyeva, NIS Ust-Kamenogorsk, Kazakhstan
  543. Kadisha Kaliyeva, Pilot school, Kazakhstan
  544. Zarina Kalizhanova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  545. Zarina Kalizhanova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  546. Bilim Kalkabayev, NIS Almaty ChB, Kazakhstan, Kazakhstan
  547. Bilim Kalkabayev, Kazakhstan
  548. Samat Kalmenov, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  549. Sharipa Kalmuratova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  550. Assem Kalysbayeva, Miras Kindergarten, Kazakhstan
  551. Tolkin Kamalova, Gymnasium No. 58, Astana, Kazakhstan
  552. Gulnar Kamasheva, Astana Local Educational Authority, Astana, Kazakhstan
  553. Saule Kamelova, School No. 38, Astana, Kazakhstan
  554. Azimbai Kamila , School No. 38, Astana, Kazakhstan
  555. Nargiz Kamitbayeva, International School of Astana, Kazakhstan
  556. Zhuldyz Kamzanova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  557. Lubov Kan , School No. 6, Astana, Kazakhstan
  558. Karakat Kanayeva, ФМН Астана, Kazakhstan
  559. Symbat Kanlybay, NIS Shymkent ChB 2016 Graduate , Kazakhstan
  560. Murat Kanybek , School No. 82, Astana, Kazakhstan
  561. Chiang Kao, National Cheng Kung University, Taiwan
  562. Aigul Kapar, School No. 66, Astana, Kazakhstan
  563. Aiman Kaparova, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  564. Gulnaz Kapasova, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  565. Arailym Kapassova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  566. Aliya Kapenova, NIS Pavlodar, Kazakhstan
  567. Birlik Kapezov , Кәсіптік-техникалық колледж, Kazakhstan
  568. Gulmira Kappassova, School № 2, Aksu, Kazakhstan
  569. Akmaral Karabay, NIS Shymkent ChB, Kazakhstan
  570. Yerbol Karashukeyev, President administration, Kazakhstan
  571. Nazym Karatayeva, NIS Pavlodar, Kazakhstan
  572. Ivan Karazhelyaskov , IT support , Kazakhstan
  573. Nagashybergen Karboz , School No. 68, Astana, Kazakhstan
  574. Saten Karimova, School No. 46, Astana, Kazakhstan
  575. Nazymgul Karimova, NIS Pavlodar, Kazakhstan
  576. Sholpan Karinova, Ministry of Education, Kazakhstan
  577. Lena Karmazina, Nazarbayev University, Kazakhstan
  578. Aigul Kartpaeva, School No. 7, Astana, Kazakhstan
  579. Samal Karymsakpayeva, NIS Astana PhM, Kazakhstan
  580. Raigul Kasanova, School No. 29, Astana, Kazakhstan
  581. Shortanbai Kasenov , Техникалық колледж, Kazakhstan
  582. Bakyt Kasenova, School No. 1, Astana, Kazakhstan
  583. Bakhytgul Kasenova, Lyceum No. 60, Astana, Kazakhstan
  584. Nursaule Kasenova, Kazakhstan
  585. Nina Kashavarova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  586. Roza Kaskabaeva , Astana Local Educational Authority, Astana, Kazakhstan
  587. Guillaume Kasperski, Embassy of France in Kazakhstan, Kazakhstan
  588. Balkan Kassimov, NIS Shymkent ChB, Kazakhstan
  589. Zhuldyz Kassimova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  590. Yermek Kassymbekov, Center of Excellence, Kazakhstan
  591. Daniyar Kassymov , IT support , Kazakhstan
  592. Gulnara Kassymova, Suleyman Demirel University, Kazakhstan
  593. Zhamal Kasymbek , School No. 82, Astana, Kazakhstan
  594. Lazzat Kasymbekova , School No. 80, Astana, Kazakhstan
  595. Gulnara Kasymova, School No. 1, Astana, Kazakhstan
  596. Gulzhan Kasymova, School No. 10, Astana, Kazakhstan
  597. Gulnur Kasymzhanova , School No. 61, Astana, Kazakhstan
  598. Zhanat Kataeva , Bilim Innovation Boarding School, Astana, Kazakhstan
  599. Shigeo Katsu, Nazarbayev University, Kazakhstan
  600. Yernaz Kayrbekov , School No. 34, Astana, Kazakhstan
  601. Saliha Kazbayeva, Pilot school, Kazakhstan
  602. Meruyert Kazbekova, NIS Karaganda, Kazakhstan
  603. Savle Kazhanova, School No. 28, Astana, Kazakhstan
  604. Bibigul Kazhgaliyeva, NIS Taldyrkorgan, Kazakhstan
  605. Zhanat Kazhigaliyeva, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  606. Aigerim Kazhigaliyeva, Nazarbayev University, Kazakshtan
  607. Maral Kazieva , School No. 70, Astana, Kazakhstan
  608. Almagul Kazieva , Pilot school, Kazakhstan
  609. Maral Kaziyeva, School Lyceum No. 70, Astana, Kazakhstan, Kazakhstan
  610. Zhanat Kazmuhanbetova , School No. 55, Astana, Kazakhstan
  611. Aigul Kazzhanova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  612. Oral Kdirshayev, NIS Uralsk, Kazakhstan
  613. Zuhra Kemelbaeva, School No. 2, Astana, Kazakhstan
  614. Aisulu Kenesova, School No. 33, Astana, Kazakhstan
  615. M Kenzelkhan, , Kazakhstan
  616. D Kenzhatay, Kazakhstan
  617. Zamzagul Kenzheahmetova, School No. 59, Astana, Kazakhstan
  618. Rauan Kenzhekhanuly, Bilim Media Group, Kazakhstan
  619. Gulzhan Kenzhetaeva, School No. 17, Astana, Kazakhstan
  620. Khakim Kenzhetayev, Nazarbayev University, Kazakhstan
  621. Gulnara Kenzhetayeva, Daryn boarding school, Kazakhstan
  622. Makpal Kenzhina, Lyceum No. 84, Astana, Kazakhstan
  623. Saltanat Kerimbekova, School No. 33, Astana, Kazakhstan
  624. Ainur Kerimberdina, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  625. Dana Kerimkhanova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  626. Zauresh Kezembaeva, School No. 50, Astana, Kazakhstan
  627. Madeniyet Khabat, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  628. Aigerim Khafizova, Linchpineffect, Kazakhstan
  629. Zarina Khamidulina, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  630. Alisher Khamitov , IT support , Kazakhstan
  631. Ainur Khasenova, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  632. Tileyzhan khasenova, School No. 79, Astana, Kazakhstan
  633. Gulnar Khasenova, Orleu Professional Development Institute, Kazakhstan
  634. Aliya Khasseneyeva, Durham University, Kazakhstan
  635. Zhaxylyk Khassenova, School No. 66, Astana, Kazakhstan
  636. Gulnar Khassenova, Orleu Professional Development Institute,
  637. Altynai Khosybaeva, School No. 20, Astana, Kazakhstan
  638. Zamzagul Kianova , School No. 53, Astana, Kazakhstan
  639. Azila Kidirova, Kazakhstan
  640. Natalya Kim, NIS Taldykorgan, Kazakhstan
  641. Steve King, Cambridge Assessment, United Kingdom
  642. Sholpan Kirabayeva, Daryn National Applied Research Center, Kazakhstan
  643. Dina Kirkimbaeva, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  644. Natalia Kishenko , School No. 32, Astana, Kazakhstan
  645. Akgul Kissikova, Novaya secondary school, Kazakhstan
  646. Indira Kizatova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  647. Lyubov Klimenko, Middle School No. 5, Kapshagai, Kazakhstan
  648. Yelena Klimenko, Arshaly secondary school, Kazakhstan
  649. Zaure Klishbaeva , Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі, Kazakhstan
  650. Altinai Kobeldesova , Zerde School (No. 9), Astana, Kazakhstan
  651. Aliya Koishimanova , College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  652. Assemgul Koishygaraeva, NIS Taraz, Kazakhstan
  653. Yessenkul Kokhayeva, Center of Excellence, Kazakhstan
  654. Elmira Koldasova, School No. 7, Astana, Kazakhstan
  655. Iuliya Kolesnikova, NIS Semey, Kazakhstan
  656. Lyudmila Kolessova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  657. Andrey Komarov, Bazis Shop, Kazakhstan
  658. Zhadra Konisbayeva, NIS Kyzylorda, Kazakhstan
  659. Arai Konyrova, International School of Astana, Kazakhstan
  660. Nurmeiram Kopbasov, Melomen, Kazakhstan
  661. Aigerim Kopeyeva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  662. Yelena Koroleva, NIS Uralsk, Kazakhstan
  663. Palina Korotkova, School No. 47, Astana, Kazakhstan
  664. Irina Korotkova, Educational Resource Centre, Kazakhstan, Kazakhstan
  665. Svetlana Korovina, Center of Excellence, Uralsk, Kazakhstan, Kazakhstan
  666. Gul’mira Koshanova, School No. 33, Astana, Kazakhstan
  667. Saule Koshanova, Confucius Institute, Kazakhstan
  668. Ayzada Koshimhanova, School No. 50, Astana, Kazakhstan
  669. Galina Kosova, ФМН Астана, Kazakhstan
  670. Mark Kotlyar, PASCO Scientific, United States
  671. Menziva Kovzhassarova, Nursultan Nazarbayev Educational Foundation, Kazakhstan
  672. Azhar Kozhabayeva , Center of Excellence, Kazakhstan, Kazakhstan
  673. Nurlan Kozhakhmetov, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  674. Assylbek Kozhakhmetov, Almaty Management University, Kazakhstan
  675. Dinara Kozhakhmetova, NIS Astana, Kazakhstan
  676. Kuanish Kozhanova , School No. 81, Astana, Kazakhstan
  677. Olga Kravshuk , School No. 7, Astana, Kazakhstan
  678. Iryna Krejcarova, EBSCO Information Services, Hungary
  679. Nadezhda Krivosheyeva, NIS Almaty ChB, Kazakhstan
  680. Anastassiya Krotova, NIS Almaty PhM, Kazakhstan
  681. Tatyana Krylova , School No. 6, Astana, Kazakhstan
  682. Bekzat Kuanaliyeva, NIS Aktau, Kazakhstan
  683. Saltanat Kuandikova , College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  684. Zara Kuandikova , School No. 5, Astana, Kazakhstan
  685. Aigerim Kuanyshbayeva, NIS Almaty ChB, Kazakhstan
  686. Katarzyna Kubacka, UNESCO, Kazakhstan
  687. Yuliya Kuchinskaya, Nur Otan, Kazakhstan
  688. Ainash Kudabayeva, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  689. Aigul Kudaibergenova , School No. 71, Astana, Kazakhstan
  690. Nurly Kudaibergenuly, Academy of Innovational Intellectual Technologies, Kazakhstan
  691. Gulzhan Kuiukbayeva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  692. Anel Kulakhmetova, University of Cambridge, United Kingdom
  693. Klara Kulatayeva, Kazakhstan
  694. Gulnar Kulkeyeva , School No. 62, Astana, Kazakhstan
  695. Axlu Kulmagambetova, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  696. Lazzat Kultaeva , School No. 73, Astana, Kazakhstan
  697. Klara Kunakova, Kazakh Ablai Khan University, Kazakhstan
  698. Kairat Kurakbayev, Nazarbayev University, Kazakhstan
  699. Ordabai Kuralai, School No. 40, Astana, Kazakhstan
  700. Nassipova Kuralai, Lyceum №72, Astana, Kazakhstan
  701. Rakhat Kurmanbayev, Korkyt Ata Kyzylorda State University, Kazakhstan
  702. Gulnar Kurmanbayeva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  703. Kunsulu Kurmankulova, Gymnasium No. 5, Taraz, Kazakhstan
  704. Gulzhanat Kurmanova, NIS Aktau, Kazakhstan
  705. Saltanat Kurmanova , School No. 69 , Astana, Kazakhstan
  706. Zhanna Kurpebayeva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  707. Zoltan Kurucz, NIS Taldykorgan, Hungary
  708. Yerkinbek Kusainov, Abay school-kindergarden, Kazakhstan
  709. Aigul Kusainova , School No. 28, Astana, Kazakhstan
  710. Marina Kushnir, Orleu Professional Development Institute, Kazakhstan
  711. Yerden Kussain, Nazarbayev University, Kazakhstan
  712. Zere Kussainova , Center for Educational Programs, Kazakhstan, Kazakhstan
  713. Alina Kutubayeva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  714. Ainur Kuzdikbay, NIS Shymkent ChB 2015 Graduate , Kazakhstan
  715. Yerlan Kuzekbay, Center of Excellence, Kazakhstan
  716. Kamilla Kuzembayeva, Centre of Excellence, Kazakhstan
  717. Zhazira Kuzhagulova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  718. Nadezhda Kuzmenko, Nikolskaya Secondary School, Kazakhstan
  719. Svetlana Kydykbayeva, League of Child Rights Defender, Kyrgyzstan
  720. Tamara Lakhtina, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  721. Phil Lambert, University of Sydney, Australia
  722. Anja Lange, National Technical University of Ukraine, Ukraine
  723. Razbekova Lazzat, Astana Local Educational Authority, Astana, Kazakhstan
  724. Hyeran Lee, Korean Cultural Center in the Republic of Kazakhstan, Kazakhstan
  725. Bakytgul Lekerova , School No. 49, Astana, Kazakhstan
  726. Kenzhebolat Lembaev , Lyceum No. 60, Astana, Kazakhstan
  727. Irina Lih, NIS Taldykorgan, Kazakhstan
  728. Kamilla Lishanlayeva , NIS Taraz, Kazakhstan
  729. Alina Litvinova, NIS Almaty PhM, Kazakhstan
  730. Jay Loftin, QSI International School of Astana, Kazakhstan
  731. Jennifer Mackenzie, NIS Shymkent ChB, Kazakhstan
  732. Sabyrzhan Madeyev, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  733. Irina Madeyeva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  734. Aliya Madkhalykova, International school of Astana, Kazakhstan
  735. Kulyan Magauina, School No. 10, Astana, Kazakhstan
  736. Christopher Maggio, Council of International Schools, United Kingdom
  737. Arailym Magzumova, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  738. Almagul Mahambetova , College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  739. Kamchat Mahambetova , School No. 10, Astana, Kazakhstan
  740. Klara Makajonova, School No. 23, Astana, Kazakhstan
  741. Nurzhan Makanov , IT support , Kazakhstan
  742. Aisulu Makanova, Kazakhstan
  743. Moldir Makenova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  744. Meiramgul Makhambetova, School No. 32, Astana, Kazakhstan
  745. Nurgul Makhmetova, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  746. Zulfiya Makhmudova, Erudit Education, Uzbekistan
  747. Gulmaira Makhmutova, School No. 57, Astana, Kazakhstan
  748. Kostenko Maksim, Altay Institute, Russia
  749. Aliya Makysheva, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  750. Alfiya Malakshinova, NIS Ust’-Kamenogorsk 2015 Graduate, Kazakhstan
  751. Serik Malgeldinov , Құрылыс – техникалық колледжі, Kazakhstan
  752. Bakt Malibayeva, School No. 9, Astana, Kazakhstan
  753. Sandugash Malikova , School No. 46, Astana, Kazakhstan
  754. Anna Maltseva, Tver State University, Russia
  755. Michael Malutschi, NIS Aktau, Kazakhstan
  756. Dana Mambetalina, Nazarbayev University, Kazakhstan
  757. Aizhan Mamethan, School No. 33, Astana, Kazakhstan
  758. Saltanat Mamleeva, NIS Taldykorgan, Kazakhstan
  759. Venera Manasheva, NIS Almaty ChB, Kazakhstan
  760. Laura Mandibaeva, NIS Aktobe, Kazakhstan
  761. Mukhtar Mankeyev, Kazakhstan 2030, Kazakhstan
  762. Nursultan Maratov, Astana International Finance Center, Kazakhstan
  763. Kamshat Maratova, Kazakhstan
  764. Diana Maratova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  765. Yevgeniya Matorina , Centre of Excellence, Kazakhstan
  766. Iron Matsenko, Neufeld Institute, Canada
  767. Akmaral Mausheva, NIS Aktobe, Kazakhstan
  768. Zhannur Mauytova, NIS Aktau, Kazakhstan
  769. Gulzhan Mazhenova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  770. Symbat Mazhikov, NIS Semey, Kazakhstan
  771. Mensulu Mazhitkhanova, NIS Petropavlovsk, Kazakhstan
  772. Samal Mazhitova, Maikain secondary school №1, Kazakhstan
  773. Heather McCollum, KIMEP University, Kazakhstan
  774. David McHutchon, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  775. Colleen McLaughlin, University of Cambridge, United Kingdom
  776. Stuart McLay, Council of International Schools, United Kingdom
  777. Natasha McLeish, NIS Taldykorgan, Kazakhstan
  778. Peter McLeish, NIS Taldykorgan, Kazakhstan
  779. Chris McNab, Cambridge University Press, United Kingdom
  780. Peeter Mehisto, UCL Insitute of Education, United Kingdom
  781. Damel Mektepbayeva, Nazarbayev University, Kazakhstan
  782. Zhanbolat Meldeshov, Bolashak, Kazakhstan
  783. Lenera Memetova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  784. Gulzira Mendesbaeva, Lyceum No. 38, Astana, Kazakhstan
  785. Fariza Mendibaeva, Gymnasium No. 22, Astana, Kazakhstan
  786. Raushan Mergaliyeva , Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan, Kazakhstan
  787. Indira Mirmanova, NIS Kostanay, Kazakhstan
  788. Aisha Mnazhatdinova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  789. Elmira Moldabek, NIS Taraz, Kazakhstan
  790. Asia Moldybaeva, School No. 35, Astana, Kazakhstan
  791. Almagul Moldybayeva, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  792. Almira Moltabayeva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  793. Philip Montgomery, Nazarbayev University, Kazakhstan, Kazakhstan
  794. Hrvoje Morić, NIS Semey, Kazakhstan
  795. Olga Mozhayeva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  796. Beimbet Muhamediev, School No. 23, Astana, Kazakhstan
  797. Arai Muhametzhanova, School No. 8, Astana, Kazakhstan
  798. Saule Muhammadieva, School No. 54, Astana, Kazakhstan
  799. Dzanna Muhanova, School No. 15, Astana, Kazakhstan
  800. Radmira Muhanova, NIS Atyrau, Kazakhstan
  801. Makpal Mukanova, NIS Almaty ChB, Kazakhstan
  802. Zhanerke Mukanova, NIS Almaty ChB, Kazakhstan
  803. Saulesh Mukanova, Orleu Professional Development Institute, Kazakhstan
  804. Meiramgul Mukanova , School No. 52, Astana, Kazakhstan
  805. Askhat Mukashev, Parlament, Kazakhstan
  806. Bakyt Mukasheva, NIS Pavlodar, Kazakhstan
  807. Beibitgul Mukasheva, Gymnasium No. 3, Karaganda, Kazakhstan
  808. Zhanar Mukatova, School No. 48, Astana, Kazakhstan
  809. Mariyam Mukatova, National Academy of Education, Kazakhstan, Kazakhstan
  810. Fatima Mukhamedyarova, International school of Astana, Kazakhstan
  811. Almagul Mukhametkhanova, Национальная академия образования им. Ы. Алтынсарина, Kazakhstan
  812. Elmira Mukhanbedina , Lyceum No. 60, Astana, Kazakhstan
  813. Aliya Mukhanbetzhanova, Atyrau State University, Kazakhstan
  814. Timur Mukhtarov, Bilim Media Group, Kazakhstan
  815. Shinarai Mukusheva , School No. 72, Astana, Kazakhstan
  816. Kuralai Mukusheva , School No. 79, Astana, Kazakhstan
  817. Talgat Mukutov, Center of Excellence, Kazakhstan
  818. Ayana Mukuzhanova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  819. Kulyash Munaitbassova, School Lyceum No. 60, Astana, Kazakhstan, Kazakhstan
  820. Dariha Munarbaeva, NIS Kyzylorda, Kazakhstan
  821. Bolat Munbaev, Gymnasium No. 79, Almaty, Kazakhstan
  822. Gulmira Munkeyeva, NIS Almaty ChB, Kazakhstan, Kazakhstan
  823. Sholpan Muratbayeva, Financial Center, Kazakhstan , Kazakhstan
  824. Asiya Muratova, Kazakhstan
  825. Ulmeken Muratova, Shagan secondary school, Kazakhstan
  826. Gulbakhor Muratova, Erudit Education, Uzbekistan
  827. Gylnar Murzagylova , School No. 48, Astana, Kazakhstan
  828. Marta Mushel, NIS Kokshetau, Kazakhstan
  829. Zhanat Musina , School No. 54, Astana, Kazakhstan
  830. Mukhammed Mussabekov, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  831. Gulvira Mussabekova, Arkalyk State Pedagogical Institute named after I. Altynsarin, Kazakhstan
  832. Gulzhaina Mussagali, Nazarbayev University, Kazakhstan
  833. Venera Mussarova, NIS Taraz , Kazakhstan
  834. Zergul Mussataeva , NIS Ust-Kamenogorsk, Kazakhstan
  835. Zhanargul Musyrmanova, School No. 17, Astana, Kazakhstan
  836. Nurgul Mutalipova, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  837. Karlygash Mutalova, School No. 76, Astana, Kazakhstan
  838. Aigerim Mynbayeva, Kazakhstan National University, Kazakhstan
  839. Aktoty Myrzakhmetova, School No. 30, Astana, Kazakhstan
  840. Gulfarida Myrzakulova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  841. Gulmira Myrzalieva, School No. 27, Astana, Kazakhstan
  842. Nurgissa Myrzasheva, Shaikoryk school, Kazakhstan
  843. Gulzina Nagibova, NIS Uralsk, Kazakhstan
  844. Sergei Nagorni, School No. 26, Astana, Kazakhstan
  845. Alexandra Nam, Nazarbayev University, Kazakhstan
  846. Farida Nametkulova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  847. Gulnara Namyssova, Center of Excellence, Kazakhstan
  848. Malika Narzieva, Lider Ta’lim, Uzbekistan
  849. Ainagul Nasimolla , College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  850. Bolat Nassygazy, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  851. Aiman Nassyrova, Republican Scientific-Pedagogical Library, Kazakhstan
  852. Zina Nazaraliyeva, NIS Almaty PhM, Kazakhstan
  853. Aldasheva Nazerke, School No. 77, Astana, Kazakhstan
  854. B Nesipov, Kazakhstan
  855. Gordon Neufeld, Neufeld Institute, Canada
  856. Malcolm Nicolson, Eramus Education, United Kingdom
  857. Lazzat Nigimetova, NIS Uralsk, Kazakhstan
  858. Gulbarshyn Nogaibaeva, Information-analytic Center, Kazakhstan
  859. Andrew Nolan, GEMS Education, United Arab Emirates
  860. Tolegen Nugerbaev, Center of Excellence, Kazakhstan
  861. Serik Nugerbekov, G-Global, Kazakhstan
  862. Akmonshak Nugman , Astana Local Educational Authority, Astana, Kazakhstan
  863. Dinar Nuketayeva, Senate of the Parliament of the Republic of Kazakhstan, Kazakhstan
  864. Leyla Nurakayeva, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  865. Indira Nuralinova , College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  866. Dina Nurbaeva, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  867. Sayasat Nurbek, Astana International Finance Center, Kazakhstan
  868. Dana Nurbekova, Lyceum No. 72, Astana, Kazakhstan
  869. Yerkebulan Nurgali , IT support , Kazakhstan
  870. Bahit Nurgalieva, Lyceum No. 53, Astana, Kazakhstan
  871. Saule Nurgaliva, School No. 26, Astana, Kazakhstan
  872. Bayan Nurgaliyeva , Middle School No. 41, Astana, Kazakhstan
  873. Gulzhan Nurgassimova, NIS Kokshetau, Kazakhstan
  874. Asel Nurgazina, NIS Kostanay, Kazakhstan
  875. Zhanar Nurgozhina, Educational Resource Centre, Kazakhstan
  876. Yerbol Nurguzhin, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  877. Assel Nurguzhina, Center of Excellence, Kazakhstan
  878. Zhomart Nurimbetov, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  879. Akjan Nurkina, School No. 55, Astana, Kazakhstan
  880. Aigul Nurkina, Mazhilis, Kazakhstan
  881. Yeldos Nurlanov, Information-Analytic Centre, Kazakhstan
  882. Sholpan Nurmaganova, School No. 10, Astana, Kazakhstan
  883. Dzhamilya Nurmanbetova, Mazhilis, Kazakhstan
  884. Nazilya Nurmetova, Microsoft Kazakhstan, Kazakhstan
  885. Zhazira Nurmuhametova, Almaty Kitap Baspasy, Kazakhstan
  886. Arkhat Nurmukhamet, Shakarim University, Kazakhstan
  887. Marzhan Nurpeisova, Middle School No. 42, Astana, Kazakhstan
  888. Lyazzat Nurpeisova , School No. 40, Astana, Kazakhstan
  889. Sultasheva Nursayle, School No. 44, Astana, Kazakhstan
  890. Aigul Nurseitova , School No. 79, Astana, Kazakhstan
  891. Yerlan Nursultanov, Moscow State University, Kazakhstan
  892. Kanymai Nurtaeva, Astana Local Educational Authority, Astana, Kazakhstan
  893. Gulzhazira Nurtazina, Gymnasium No. 4, Astana, Kazakhstan
  894. Yermek Nurymov, NIS Almaty PhM, Kazakhstan
  895. Aidar Nurzhanova, Center of Excellence, Kazakhstan
  896. Lazzat Nusankulova , School No. 82, Astana, Kazakhstan
  897. Zheniskul Nusipzhan , School No. 74, Astana, Kazakhstan
  898. Tim Oates, Cambridge Assessment International Education, United Kingdom
  899. Larissa Obydenkina, Center of Excellence, Uralsk, Kazakhstan, Kazakhstan
  900. Loretta O’Donnell, Nazarbayev University, Kazakhstan
  901. Nazym Okenova, School No. 52, Astana, Kazakhstan
  902. Irina Olkhovik, Comprehensive School No. 3, West Kazakhstan Oblast, Kazakhstan
  903. Aliya Olzhayeva, NIS Semey, Kazakhstan
  904. Aitjan Omar , School No. 40, Astana, Kazakhstan
  905. Ernur Omarhanov , School No. 76, Astana, Kazakhstan
  906. Aizhan Omarkhanova, NIS Almaty ChB, Kazakhstan
  907. Ainur Omarova, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  908. Aizhan Omarova, School No. 27, Astana, Kazakhstan
  909. Aidana Omarova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  910. Zhuldyzbek Omirzak , School No. 70, Astana, Kazakhstan
  911. Meruert Omralina, NIS Astana, Kazakhstan
  912. Yelena Onichshenko, Centre of Excellence, Kostanay, Kazakhstan
  913. Altingul Onor, Gymnasium No. 58, Astana, Kazakhstan
  914. Gulzhan Oralova, Eurasian National University, Kazakhstan
  915. Dinara Orazbayeva, Alliance Française Astana, Kazakhstan
  916. Muzdalafa Orazbek , College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  917. Gulmira Orazbekova, School No. 18, Astana, Kazakhstan
  918. Laura Orazgalyeva, KAZGUU, Kazakhstan
  919. Khafiza Ordabekova, Suleyman Demirel University, Kazakhstan
  920. Nataliya Orekhova, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  921. Olzhas Oskenbaiuly, NIS Astana PhM, Kazakhstan
  922. Elnura Osmonalieva, Bilimkana Foundation, Kyrgyzstan
  923. Ramazan Ospan, NIS Astana PhM, Kazakhstan
  924. Bagdat Ospanov, Center of Excellence, Kazakhstan
  925. Anar Ospanova, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  926. Nazym Ospanova, NIS Pavlodar, Kazakhstan
  927. Assem Ospanova, NIS Taldykorgan, Kazakhstan
  928. Aigul Ospanova , School No. 54, Astana, Kazakhstan
  929. Makhambet Otemis, Nazarbayev University, Kazakhstan
  930. Larissa Ovchinnikova, NIS Petropavlovsk, Kazakhstan
  931. Behzod Ovlaev, Leader Education, Uzbekistan
  932. Elena Pak, NIS Taraz, Kazakhstan
  933. Oleg Pak, NIS Almaty PhM, Kazakhstan
  934. Alpys Papyshev, Eurasian National University, Kazakhstan
  935. Sue Parkes, NIS Semey, Kazakhstan
  936. Harry Anthony Patrinos, World Bank, United States
  937. Yermek Payzov, NIS Aktau, Kazakhstan , Kazakhstan
  938. Nursulu Pernebekova, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  939. Kseniya Pestova , College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  940. Krista Pikkat, UNESCO Almaty, Kazakhstan
  941. Marina Pinskaya, Высшая школа экономики, Russia
  942. Dauirkhan Pirmaganbet, Kazakhstan
  943. Olga Pisaryk, Neufeld Institute, Kazakhstan
  944. Oxana Pityukova, NIS Pavlodar, Kazakhstan
  945. Aleksandr Platov, Melomen, Kazakhstan
  946. Graeme Pollock, Azerbaijan Teacher Development Centre, Azerbaijan
  947. Aleksandra Polushkina, Melomen, Kazakhstan
  948. Elena Priyma, Lyceum No. 60, Astana, Kazakhstan
  949. Raushan Pshembaeva, Lyceum No. 38, Astana, Kazakhstan
  950. Larissa Pustovalova, NIS Petropavlovsk, Kazakhstan
  951. Dynara Kapsametova, School No. 50, Astana, Kazakhstan
  952. Rabotina, Kazakhstan
  953. Damira Rachimkulova, School No. 34, Astana, Kazakhstan
  954. Rauzhan Rahimbaeva, School No. 6, Astana, Kazakhstan
  955. Kanat Rahimbekov , School No. 13, Astana, Kazakhstan
  956. Didar Rahimberlina, School No. 34, Astana, Kazakhstan
  957. Kulfarida Raissova, NIS Ust’-Kamenogorsk, Kazakhstan, Kazakhstan
  958. Gaukhar Rakhimbayeva, NIS Astana, Kazakhstan
  959. Nurzhamal Rakhimzhanova, Middle School No. 41, Astana, Kazakhstan
  960. Botagoz Rakhimzhanova, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  961. Olzhas Rakym, IT support , Kazakhstan
  962. Aidana Ramazanova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  963. Tatiana Rassoxina, Gymnasium No. 47, Astana, Kazakhstan
  964. Yesselbayev Rauan, Aubakirova school, Kazakhstan
  965. Kayipkojanovna Rayhan , School No. 50, Astana, Kazakhstan
  966. Irina Ribalko , School No. 62, Astana, Kazakhstan
  967. Cristina Rimini, Cambridge Assessment, United Kingdom
  968. Rismetov, Kazakhstan
  969. Akhmetova Roza, School No. 41, Astana, Kazakhstan
  970. Alan Ruby, University of Pennsylvania, United States
  971. Ayazhan Rustemova, NIS Taldykorgan 2015 Graduate, Kazakhstan
  972. Maira Rustemova, School No. 21, Astana, Kazakhstan
  973. Maira Rustimova , School No. 1, Astana, Kazakhstan
  974. Inna Ryabova, Gymnasium No. 1, Karaganda, Kazakhstan
  975. Razya Rymbaeva, School No. 39, Astana, Kazakhstan
  976. Makhabbat Rysmukhambetova, School No. 29, Astana, Kazakhstan
  977. Nagima Ryspekova, NIS Karaganda, Kazakhstan
  978. Hassan Sabere, NIS Astana PhM, Kazakhstan
  979. Zinagul Sabirova , Middle School No. 13, Astana, Kazakhstan
  980. Zhenis Sabitov, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  981. Balbala Sadibek , Middle School No. 41, Astana, Kazakhstan
  982. Sabyrzhan Saduakassov, NIS Aktobe, Kazakhstan
  983. Alia Sadvakasova , School No. 6, Astana, Kazakhstan
  984. Nurzhan Sadykov, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  985. Rustam Sadykov, IT support , Kazakhstan
  986. Marina Sadykova, NIS Karaganda 2015 Graduate, Kazakhstan
  987. Assem Sadykova, EduStream, Kazakhstan
  988. Zaure Sadykova , School No. 48, Astana, Kazakhstan
  989. Gulnar Sadykova , School No. 81, Astana, Kazakhstan
  990. Manshuk Sagidollayeva, Астана ФМН, Kazakhstan
  991. Didar Saginbaeva, School No. 7, Astana, Kazakhstan
  992. Uasila Sagindikova, Gymnasium No. 58, Astana, Kazakhstan
  993. Kairat Saginov, Center of Excellence, Kazakhstan
  994. Aida Sagintayeva, Декан Высшей школы образования Назарбаев Университет, Kazakhstan
  995. Bahytgul Sagitjanova, School No. 23, Astana, Kazakhstan
  996. Zina Sagitova, School No. 24, Astana, Kazakhstan
  997. Zuhra Sagymbaeva, School No. 60, Astana, Kazakhstan
  998. Meiramgul Sagyn, School No. 54, Astana, Kazakhstan
  999. Issatay Sagyndykov, Kazakhstan
  1000. Alma Sagyndykova , School No. 51, Astana, Kazakhstan
  1001. Pasi Sahlberg, Arizona State University, United States
  1002. Bakhytzhan Sailybayev, Education Authority, Kyzylorda Oblast’, Kazakhstan, Kazakhstan
  1003. Gaukhar Saimassayeva, Almaty Kitap Baspasy, Kazakhstan
  1004. Luidmila Sainova, Orken, Kazakhstan
  1005. Ulzhan Sairanbekova , School No. 50, Astana, Kazakhstan
  1006. Kulyash Salimbayeva, Kazakhstan
  1007. Madina Salimgareikyzy , Center of Excellence, Kazakhstan, Kazakhstan
  1008. Gulnara Salmenova, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  1009. Irina Salygina, School № 655, Russia
  1010. Sholpan Samenova, NIS Aktau, Kazakshtan
  1011. Irina Samsonova, School No. 31, Astana, Kazakhstan
  1012. Zhanat Samuratova, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  1013. Duman Sapakov, NIS Kostanay, Kazakhstan, Kazakhstan
  1014. Aigul Sapargaliyeva, Asfendiyarov Kazakh National Medical University, Kazakhstan
  1015. Arailym Saparova, School No. 76, Astana, Kazakhstan
  1016. Saule Sarambetova , Middle School No. 13, Astana, Kazakhstan
  1017. Nurlan Sarbasov, Center of Excellence, Kazakhstan
  1018. Kulyash Sargeltaeva, School No. 36, Astana, Kazakhstan
  1019. Dina Saribassova, Miras Kindergarten, Kazakhstan
  1020. Aslan Sarinzhipov, Nursultan Nazarbayev Educational Foundation, Kazakhstan
  1021. Galiya Sariyeva, School No. 57, Astana, Kazakhstan
  1022. Dinara Sarmukhambetova, Educational Resource Centre, Kazakhstan, Kazakhstan
  1023. Rauan Sarsekenov, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1024. Zhanar Sarsembayeva, Kazakhstan
  1025. Bakytkul Sarsembina, Ministry of Education, Kazakhstan
  1026. Gulnaz Sarsenbayeva, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1027. Aislu Sarsenbekova, Pilot school, Kazakhstan
  1028. Zhenis Sarsenova, NIS Atyrau, Kazakhstan
  1029. Diana Sartauova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan, Kazakhstan
  1030. Makhmetgali Sarybekov, Taraz State University, Kazakhstan
  1031. Gulmira Satanova, NIS Petropavlovsk, Kazakhstan
  1032. Tolkyn Satbekova, Kazakhstan
  1033. Gulzeinep Satekova, School No. 19, Astana, Kazakhstan
  1034. Ainur Satekova, OpenU.kz, Kazakhstan
  1035. Damir Satenov, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1036. Israpul Sattarov, Center of Excellence, Kazakhstan
  1037. Aiganym Satylova, NIS Almaty ChB, Kazakhstan
  1038. Azamat Saugabay , Center of Excellence, Kazakhstan, Kazakhstan
  1039. Abylkasova Saule, School No. 40, Astana, Kazakhstan
  1040. Gulbanu Sauranbaeva , School No. 25, Astana, Kazakhstan
  1041. Zhangali Sautbaev , School No. 20, Astana, Kazakhstan
  1042. Assemgul Sautbekova, Miras Kindergarten, Kazakhstan
  1043. Bayan Sautova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1044. Rismaganbetova Saya, School No. 45, Astana, Kazakhstan
  1045. Kanagat Sayatulaev, School No. 10, Astana, Kazakhstan
  1046. Valentina Sazanovich, School No. 21, Astana, Kazakhstan
  1047. Zinaida Sazhnova , School No. 26, Astana, Kazakhstan
  1048. Mario Schönfeld, ZfA, Kazakhstan , Kazakhstan
  1049. Nikita Sedov , IT support , Kazakhstan
  1050. Leila Segizbayeva , IT support , Kazakhstan
  1051. Dana Seidalikizi, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  1052. Miramkul Seidalina, School No. 19, Astana, Kazakhstan
  1053. Ariya Seidin, Nazarbayev University, Kazakhstan
  1054. Birzhan Seidualiyev , IT support , Kazakhstan
  1055. Aidana Seikazina, Information-Analytic Centre, Kazakhstan
  1056. Ziyash Seilgazina , School No. 80, Astana, Kazakhstan
  1057. Assem Seilgazinova, NIS Ust-Kamenogorsk, Kazakhstan
  1058. Zhadyra Seisenbayeva, NIS Astana, Kazakhstan
  1059. Alia Seitenova, School No. 62, Astana, Kazakhstan
  1060. Assem Seitkhadyrova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  1061. Kundyz Seitmaganbetova , School No. 67, Astana, Kazakhstan
  1062. Darkhan Seitmoldinov, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  1063. Anar Seksenbieva, Lyceum No. 60, Astana, Kazakhstan
  1064. Saurangul Sembayeva, NIS Almaty ChB, Kazakhstan
  1065. Andrey Semerenko, Bazis Shop, Kazakhstan
  1066. Kasimhan Sengaziev , Политехникалық колледж, Kazakhstan
  1067. Natalya Senina, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1068. Natalya Sergiyenko, Pavlodar State University, Kazakhstan
  1069. Kaliev Serik, School No. 42, Astana, Kazakhstan
  1070. Roza Serikbayeva, School No. 46, Astana, Kazakhstan
  1071. Sagida Serikbayeva, Nazarbayev University, Kazakhstan
  1072. Dulat Serikov, Melomen, Kazakhstan
  1073. Bauyrzhan Serikov, NIS Semey, Kazakhstan
  1074. Natalia Seroshtan, School No. 25, Astana, Kazakhstan
  1075. Mary Jane Sevilla, NIS Astana, Kazakhstan
  1076. Dina Shagatova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1077. Orazaly Shahanov , School No. 8, Astana, Kazakhstan
  1078. Aitzhan Shaiahmetova , School No. 66, Astana, Kazakhstan
  1079. Saqypzhamal Shaidarmanova, ФМН Астана, Kazakhstan
  1080. Saule Shaikenova , School No. 52, Astana, Kazakhstan
  1081. Marina Shaikhutdinova, NIS Karaganda, Kazakhstan
  1082. Dinara Shaimahanova, NIS Astana PhM, Kazakhstan
  1083. Gamil Shaimerdenov, School No. 2, Astana, Kazakhstan
  1084. Sazhida Shaisultanova, Lyceum No. 72, Astana, Kazakhstan
  1085. Sevara Shakhapova, NIS Almaty PhM, Kazakhstan
  1086. Rabiga Shakhatova, School No. 51, Astana, Kazakhstan
  1087. Alia Shakhmetova, School No. 72, Astana, Kazakhstan
  1088. Dariyash Shakimova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1089. Zarina Shakirova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1090. Bibigul Shakubayeva, , Kazakhstan
  1091. Aigul Shalova , School No. 56, Astana, Kazakhstan
  1092. Duishonkul Shamatov, Nazarbayev University, Kazakhstan,
  1093. Kubazhay Shampetova, School No. 45, Astana, Kazakhstan
  1094. Kulyash Shamshidinova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1095. Nurgul Shamshiyeva, Information-Analytic Centre, Kazakhstan
  1096. Kalamkas Shardenova , School No. 57, Astana, Kazakhstan
  1097. Asem Sharipova, School No. 3, Astana, Kazakhstan
  1098. Sergei Sharypov, Astana Local Educational Authority, Astana, Kazakhstan
  1099. Yerzhan Shashmoldin, Kazakhstan
  1100. Zarema Shaukenova, Kazakhstan Institute for Strategic Stadies, Kazakhstan
  1101. Samal Shayakhmetova, NIS Astana, Kazakhstan
  1102. Meruert Shergazina, Miras Kindergarten, Kazakhstan
  1103. Lazzat Sheriazdanova, School No. 32, Astana, Kazakhstan
  1104. Ludmila Shevareva, School No. 66, Astana, Kazakhstan
  1105. Elena Shevernayeva, School No. 3, Astana, Kazakhstan
  1106. Vasilii Shevernyev , Технологиялық колледжі, Kazakhstan
  1107. Sara Shidalina, NIS Atyrau, Kazakhstan
  1108. Igor’ Shidlovich, School No. 14, Astana, Kazakhstan
  1109. Tatyana Shihareva, NIS Aktau, Kazakhstan
  1110. Aidana Shilibekova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1111. Almagul Shimalova, NIS Astana, Kazakhstan
  1112. Nurgul Shmatova , School No. 12, Astana, Kazakhstan
  1113. Assel Shmidt, Nazarbayev University, Kazakshtan
  1114. Orazakova Sholpan, School No. 42, Astana, Kazakhstan
  1115. Laila Shomenova, Kazakhstan
  1116. Alia Shonova, School No. 48, Astana, Kazakhstan
  1117. Dariya Shontassova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1118. Shontayeva, Kazakhstan
  1119. Nurym Shora, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan, Kazakhstan
  1120. Inna Shpara, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1121. Laila Shumenova, Lyceum No. 123, Zhalagash, Kazakhstan
  1122. Maral Shunusbayeva, Kazakhstan
  1123. Asel Shuytenova, School No. 84, Astana, Kazakhstan
  1124. Lyazzat Shyngaliyeva, Kazakhstan
  1125. S Shyrgynova, Kazakhstan
  1126. Kairat Siadelov, ФМН Астана, Kazakhstan
  1127. Gulnara Sikhova, International School of Astana, Kazakhstan
  1128. Saule Sizdikova, School No. 45, Astana, Kazakhstan
  1129. Erlan Slambekov , Bilim Innovation Boarding School, Astana, Kazakhstan
  1130. Nassipgul Slambekova, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  1131. Anuar Smagulov , IT support , Kazakhstan
  1132. Gulsara Smagulova, NIS Astana, Kazakhstan
  1133. Meiramgul Smagulova , School No. 20, Astana, Kazakhstan
  1134. Alikhan Smailov, Akorda, Kazakhstan
  1135. Baglan Smataeva, Astana Local Educational Authority, Astana, Kazakhstan
  1136. Dana Smbaeva, School No. 32, Astana, Kazakhstan
  1137. Anna Sokolova , School No. 30, Astana, Kazakhstan
  1138. Arailym Soltanbekova, IAC, Kazakhstan
  1139. Khuralai Stamkulova , School No. 54, Astana, Kazakhstan
  1140. Vladimir Stekolshikov , Middle School No. 13, Astana, Kazakhstan
  1141. Aiman Subebaeva , School No. 77, Astana, Kazakhstan
  1142. Kaisar Sugir, Parlament, Kazakhstan
  1143. Zauresh Sugurbayeva, NIS Astana, Kazakhstan
  1144. Zhanar Suiesenova, Kazakhstan
  1145. Bifatima Suindikova, School No. 63, Astana, Kazakhstan
  1146. Dinmukhammed Suleimanov, NIS Astana PhM, Kazakhstan
  1147. Zhanna Suleimenova, Lyceum No. 72, Astana, Kazakhstan
  1148. Gulmaidan Suleimenova, Maikain secondary school №1, Kazakhstan
  1149. Meiramgul Suleimenova, NIS Karaganda, Kazakhstan
  1150. Zhanna Suleimenova, Education Authority of Astana, Kazakhstan
  1151. Zharkynbi Suleimenova, Kazakhstan
  1152. Zhuldyz Suleimenova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1153. Akbota Sultanbekova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  1154. Bausat Sultangazieva, School No. 18, Astana, Kazakhstan
  1155. Gulbanu Sultangazina, Kazakhstan
  1156. Zhazira Sultankulova, Parlament, Kazakhstan
  1157. Mukhammedzhan Sultanov, Educational Resource Centre, Kazakhstan
  1158. Sultanov, Школа интернат п Карой, Kazakhstan
  1159. Aiganym Sultanova, Kazakhstan
  1160. Gabit Sundetov, School No. 24, Astana, Kazakhstan
  1161. Olga Surnachyova, Centre of Excellence, Kazakhstan
  1162. Diana Surtubayeva, SMCDF, Kazakhstan
  1163. Nurlan Suyessinov, Lyceum No. 56, Astana, Kazakhstan
  1164. Gulden Suyundikova, NIS Aktau, Kazakhstan
  1165. Biruta Svagzdiene, Lithuanian Sports Unibversity, Kaunas, Lithuania
  1166. Bakhitgul Sydyh, School No. 74, Astana, Kazakhstan
  1167. Yeszhanova Symbat, NIS Taldykorgan, Kazakhstan
  1168. Nurgil Syrgabaeva , School No. 48, Astana, Kazakhstan
  1169. Kuanysh Syzdykov, Kazakh Agrotechnical University, Kazakhstan
  1170. Bazarkul Syzdykova, School No. 4, Astana, Kazakhstan
  1171. Amangul Syzdykova, Alliance Française, Kazakhstan
  1172. Gulmaira Syzdykova, Kazakhstan
  1173. Sayle Syzdykova , Gymmasium No. 3, Astana, Kazakhstan
  1174. Asya Syzdykova , School No. 14, Astana, Kazakhstan
  1175. Nazym Tabarak, NIS Kokshetau, Kazakhstan
  1176. Erkegul Tabigat, Gymnasium No. 58, Astana, Kazakhstan
  1177. Zhanar Tabspaeva, School No. 38, Astana, Kazakhstan
  1178. Kuanysh Taibolatov, Parlament, Kazakhstan
  1179. Dinara Tailakbaeva, School No. 34, Astana, Kazakhstan
  1180. Adiya Takhmetova, NIS Petropavlovsk, Kazakhstan
  1181. Oon Seng Tan, National Institute of Education, Singapore
  1182. Olga Tarassova, NIS Shymkent ChB, Kazakhstan
  1183. Zhanar Tasbolatova, School No. 34, Astana, Kazakhstan
  1184. Serik Tashenov , Көпбейінді, Kazakhstan
  1185. Marziya Tashenova, School No. 10, Astana, Kazakhstan
  1186. Shaizat Tashenova, School No. 76, Astana, Kazakhstan
  1187. Saltanat Tashkenbayeva, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1188. Alemgul Taskimbaeva, International School of Astana, Kazakhstan
  1189. Serikbolsyn Tastanbek, Nazarbayev University, Kazakhstan
  1190. Rashit Tatimbekov, NIS Kostanay, Kazakhstan
  1191. Alina Tatiyeva, Nazarbayev University, Kazakhstan
  1192. Aliya Tattimbetova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1193. Akbota Taubaldieva, NIS Almaty ChB, Kazakhstan
  1194. Gulnar Taylakova, Lyceum No. 60, Astana, Kazakhstan
  1195. Aliya Tazhibayeva, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1196. Moldir Tazhibekova, NIS Shymkent ChB, Kazakhstan
  1197. Guldana Tazhimbet, NIS Aktobe, Kazakhstan
  1198. Assem Tazhiyeva, Nazarbayev University, Kazakhstan
  1199. Oksana Tcigengagel, Kazakhstan
  1200. Zhenis Telemisov , Bilim Innovation Boarding School, Astana, Kazakhstan
  1201. Roza Telgozina, School No. 40, Astana, Kazakhstan
  1202. Sholpan Temenova, Gymnasium No. 83, Astana, Kazakhstan
  1203. Dayana Temirbaeva, EduStream, Kazakhstan
  1204. Assel Temirbekova, Nazarbayev University, Kazakshtan
  1205. Meiramgul Temirbekova , School No. 53, Astana, Kazakhstan
  1206. Nurbolat Temirov, NIS Pavlodar, Kazakhstan
  1207. Daniyar Temirtassov, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1208. Orynbasar Tenbay , Center of Excellence, Kazakhstan
  1209. Madina Tengebaeva, Lyceum No. 60, Astana, Kazakhstan
  1210. Marina Titova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1211. Aigul Tiyntai, School No. 24, Astana, Kazakhstan
  1212. Tatyana Tkachenko, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1213. Bazarbek Tobashev , IT support , Kazakhstan
  1214. Bakhytgul Tobykova, Sschool № 6, Karagandy oblast, Kazakhstan
  1215. Olga Toderash , School No. 47, Astana, Kazakhstan
  1216. Saltanat Togataeva , School No. 75, Astana, Kazakhstan
  1217. Zhanarkul Togys, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1218. Tolondu Toichubaev, Bilimkana Foundation, Kyrgyzstan
  1219. Zhamilya Tokabekova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1220. Bauyrzhan Tokkulov, Parlament, Kazakhstan
  1221. Aiman Tokpatayeva, School No. 66, Astana, Kazakhstan
  1222. Arai Toktamisova, School No. 15, Astana, Kazakhstan
  1223. Ardak Toktanova, International School of Astana, Kazakhstan
  1224. Maslihat Toktybay, NIS Astana PhM, Kazakhstan
  1225. Talgat Tolbaev, School No. 66, Astana, Kazakhstan
  1226. Aigul Tolegenova, NIS Astana, Kazakhstan
  1227. Renata Tolegenova, Dana school, Kazakhstan
  1228. Aizhan Tolegenova, NIS Astana, Kazakhstan
  1229. Aizhan Tolzhan, Thirtieth Anniversary of Victory Day High School, Jambyl Oblast, Kazakhstan
  1230. Ayaulim Torebekova , Center for Educational Programs, Kazakhstan
  1231. Gulnar Totina , Lyceum No. 60, Astana, Kazakhstan
  1232. Lyudmila Trubnikova, NIS Aktobe, Kazakhstan
  1233. Mariya Tsybulskaya, NIS Kostanay, Kazakhstan
  1234. Almash Tuganbaeva, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  1235. Karlygash Tugelbayeva, School No. 21, Astana, Kazakhstan
  1236. Nazgul Tuitina, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1237. Zamzagul Tuitina , Lyceum No. 38, Astana, Kazakhstan
  1238. Aizada Tukeshova , College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  1239. Bayan Tulebayeva, NIS Pavlodar, Kazakhstan
  1240. Nagila Tulegenova, School No. 70, Astana, Kazakhstan
  1241. Sapura Tulekova, School No. 76, Astana, Kazakhstan
  1242. Aisulu Tulendieva , School No. 34, Astana, Kazakhstan
  1243. Omirbek Tulepov , IT support , Kazakhstan
  1244. Gulsum Tuleuzhanova, Miras Kindergarten, Kazakhstan
  1245. Karligash Tungushbaeva , Middle School No. 13, Astana, Kazakhstan
  1246. Alima Tungushbayeva, Daryn, Kazakhstan
  1247. Fazilat Turakulova, NIS Shymkent ChB 2015 Graduate , Kazakhstan
  1248. Dulat Turarbekov, NIS Astana PhM, Kazakhstan
  1249. Zhanet Turarbkova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  1250. Balkyia Turebekova, School No. 39, Astana, Kazakhstan
  1251. Nariman Turegaliyev, Senate of the Parliament of the Republic of Kazakhstan, Kazakhstan
  1252. Zhanat Turekhanova, NIS Kyzylorda, Kazakhstan
  1253. Alma Turgambekova , School No. 62, Astana, Kazakhstan
  1254. Balgyn Turgumbayeva, NIS Kokshetau, Kazakhstan
  1255. Dana Turlybayeva, Kazakhstan
  1256. Anar Tursin, Gymmasium No. 3, Astana, Kazakhstan
  1257. Olga Tushinskaya, Center of Excellence, Kazakhstan
  1258. Gulmira Tussupbekova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  1259. Azamat Tuytin, NIS Aktau, Kazakhstan
  1260. Madina Tynybayeva, Center of Excellence, Kazakhstan
  1261. Aliya Uaissova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1262. Aigul Ualieva, School No. 12, Astana, Kazakhstan
  1263. Sandugash Ualieva , School No. 68, Astana, Kazakhstan
  1264. D Ualiyev, Kazakhstan
  1265. Dinara Ualkenova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1266. Saule Uisimbayeva, School No. 56, Astana, Kazakhstan
  1267. Miras Uisinbayev, Kazakhstan
  1268. Sara Ultanbayeva, Centre of Excellence, Kazakhstan
  1269. Akmaral Umarova, NIS Almaty ChB, Kazakhstan
  1270. Ramzia
    Umerbaeva, School No. 17, Astana, Kazakhstan
  1271. Saule Umerbekova, NIS Taldykorgan, Kazakhstan
  1272. Saule Umirbekova , Энергетика және байланыс колледжі, Kazakhstan
  1273. Rachel Underwood, NIS Kokshetau, United States
  1274. Aiymgul Ungarbayeva, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  1275. Zulfiya Urazbekova, NIS Kokshetau, Kazakhstan
  1276. Gulistan Urinbasarova, School No. 16, Astana, Kazakhstan
  1277. Balzhan Usembaeva, School No. 19, Astana, Kazakhstan
  1278. Balzhan Usipbayeva, NIS Shymkent PhM, Kazakhstan
  1279. Varvara Usipbekova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1280. Maral Ussenova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1281. Altyn Ustagaliyeva, Center of Excellence, Kazakhstan
  1282. Natalia Ustinova, NIS Petropavlovsk, Kazakhstan
  1283. Gulim Utaeva , School No. 55, Astana, Kazakhstan
  1284. Zhamal Utebayeva, Kazakhstan
  1285. Ayazhan Utegenova, NIS Aktobe, Kazakhstan
  1286. Anar Uteshova, Kazakhstan
  1287. Bauyrzhan Uzakbay, International School of Astana, Kazakhstan
  1288. Galina Vartanyan, NIS Kostanay, Kazakhstan
  1289. Iulya Vaskevich, Bazis Shop, Kazakhstan
  1290. Saule Vildanova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1291. Natalya Vilkova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1292. Kai Villi, Foundation Innove, Estonia
  1293. Dmitri Volkov , IT support , Kazakhstan
  1294. Thomas Wemyss, NIS Shymkent PhM, Kazakhstan
  1295. Elaine Wilson, University of Cambridge, United Kingdom
  1296. Liz Winter, University of Cambridge, United Kingdom
  1297. Ravil Yakupov, NIS Karaganda, Kazakhstan
  1298. Yekaterina Yaremenko, Bazis Shop, Kazakhstan
  1299. Gulzhayhar Ybrai, School No. 63, Astana, Kazakhstan
  1300. Talgat Yechshzhanov, Suleyman Demirel University, Kazakhstan
  1301. Anna Yegorova, International School of Astana, Kazakhstan
  1302. Gaukhar Yelgonova, Pilot school, Kazakhstan
  1303. Nurgali Yelshibekov, NIS Petropavlovsk, Kazakhstan
  1304. Almira Yembergenova, NIS Karaganda, Kazakhstan
  1305. Nurzhan Yemelbekov , IT support , Kazakhstan
  1306. Arailym Yerisheva, NIS Kostanay, Kazakhstan
  1307. Akmaral Yerkinbekova, Nazarbayev University, Kazakhstan
  1308. Gulnar Yermagambetova , Center of Excellence, Kazakhstan
  1309. Zaure Yermakhanova, NIS Kyzylorda, Kazakhstan
  1310. Ainagul Yermekova, NIS Pavlodar, Kazakhstan
  1311. Gulnur Yermukanova, NIS Aktobe, Kazakhstan
  1312. Zhaina Yermukhanova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1313. Zhupat Yerniyazova, NIS Almaty PhM, Kazakhstan
  1314. Sergey Yershov, Senate of the Parliament of the Republic of Kazakhstan, Kazakhstan
  1315. Aubakirov Yerzhan, Nurorda, Kazakhstan
  1316. Gulzat Yerzhanova, Kazakhstan
  1317. Sulushash Yesbergenova , School No. 34, Astana, Kazakhstan
  1318. Marat Yesnazarov, NIS Shymkent PhM, Kazakhstan
  1319. Zhamilya Yessanova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1320. Akbota Yessematova, School No. 16, Astana, Kazakhstan
  1321. Saltanat Yessenaliyeva, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1322. Galima Yessenamanova, NIS Astana PhM, Kazakhstan
  1323. Aislu Yesseneyeva, Mamlyutka Secondary Boarding School, Kazakhstan
  1324. Aigul Yessengaliyeva, JSC Training Center of the National Bank, Kazakhstan
  1325. Makpal Yesseyeva, NIS Aktobe, Kazakhstan
  1326. Gulzhan Yessimzhanova, School No. 16, Astana, Kazakhstan
  1327. Baurzhan Yessingeldinov, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1328. Marziya Yessrkepova, Middle School No. 41, Astana, Kazakhstan
  1329. Symbat Yeszhanova, NIS Taldykorgan, Kazakhstan
  1330. Rabiga Ymankwlova , School No. 50, Astana, Kazakhstan
  1331. Manat Yntykbayeva, Kazakhstan
  1332. Aiman Yskak, School No. 10, Astana, Kazakhstan
  1333. Tamara Yusupova, NIS Karaganda, Kazakhstan
  1334. Svetlana Yutsevichutene, NIS Karaganda, Kazakhstan
  1335. Alimova Zaira, School No. 37, Astana, Kazakhstan
  1336. Rozaliya Zaitova, NIS Kokshetau, Kazakhstan
  1337. Ardak Zakaryanova, Centre of Excellence, Kazakhstan
  1338. Gulmira Zakirina, School No. 16, Astana, Kazakhstan
  1339. Aigul Zaletaeva, School No. 2, Astana, Kazakhstan
  1340. Sabina Zaripova, NIS Ust’-Kamenogorsk 2015 Graduate, Kazakhstan
  1341. Tungushpaeva Zaura, School No. 36, Astana, Kazakhstan
  1342. Gulzhan Zeinoldina, Center of Excellence, Kazakhstan
  1343. Gulzhan Zeinoldina, Center of Excellence, Kazakhstan
  1344. Gulzhan Zeinoldina, Center of Excellence, Kazakhstan
  1345. John Zermani, ISS International Schools Services, Princeton, United States
  1346. Aitolkin Zhabatai, Gymnasium No. 58, Astana, Kazakhstan
  1347. Gulnar Zhadrina, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  1348. Balabekova Zhadyra, School No. 38, Astana, Kazakhstan
  1349. Gulmira Zhailauova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1350. Saltanat Zhakalakova, School No. 27, Astana, Kazakhstan
  1351. Meiram Zhakenov, NIS Astana PhM, Kazakhstan
  1352. Bibigul Zhakenova, School No. 29, Astana, Kazakhstan
  1353. Elmira Zhakenova, Astana Local Educational Authority, Astana, Kazakhstan
  1354. Meiramgul Zhakisheva, School No. 59, Astana, Kazakhstan
  1355. Almira Zhaksipayeva, International school of Astana, Kazakhstan
  1356. Erkazhan Zhaksylykova, School No. 23, Astana, Kazakhstan
  1357. Bakhytgul Zhaksylykova, NIS Aktau, Kazakhstan
  1358. Nursultan Zhakupov, NIS Pavlodar, Kazakhstan
  1359. Kyzylgul Zhakupova, School No. 30, Astana, Kazakhstan
  1360. Almira Zhakupova, NIS Astana PhM, Kazakhstan
  1361. Assem Zhakupova, Kazakhstan
  1362. Zhuldyzay Zhakypbekova, NIS Taraz, Kazakhstan
  1363. Roza Zhakypova, ZfA, Kazakhstan , Kazakhstan
  1364. Aliya Zhalmagambetova, NIS Karaganda, Kazakhstan
  1365. Nurzhamal Zhalmaganbetova, School No. 31, Astana, Kazakhstan
  1366. Zhanara Zhamankulova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1367. Zhamankulova, Kazakhstan
  1368. Dana Zhanabek, School No. 24, Astana, Kazakhstan
  1369. Gulzhan Zhanabekova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1370. Alma Zhanabilova, School No. 32, Astana, Kazakhstan
  1371. Diana Zhanabilova, Kazakhstan
  1372. Gulbala Zhanayeva, Kazakhstan
  1373. Gulzhanar Zhanbekova, Gymnasium No. 47, Astana, Kazakhstan
  1374. Bakhyt Zhandarbekova, Kazakhstan
  1375. Gulmairam Zhandeldinova, School No. 32, Astana, Kazakhstan
  1376. Karlygash Zhangazakova, School No. 26, Astana, Kazakhstan
  1377. Anuar Zhangozin, Astana Local Educational Authority, Astana, Kazakhstan
  1378. Nurlan Zhanibek, Microsoft Kazakhstan, Kazakhstan
  1379. Aliya Zhanibekova, Zerde School (No. 9), Astana, Kazakhstan
  1380. S Zhaniyeva, Kazakhstan
  1381. Azamat Zhankeyev, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1382. Kulpash Zhankuatova, Kiev Kazakh Secondary School, Kazakhstan
  1383. Ayzhan Zhanpeisova, Dulati Taraz State University, Kazakhstan
  1384. Sanzhar Zhantemirov, NIS Kokshetau 11 grade student , Kazakhstan
  1385. Aizhan Zhanybekova, Academy of Innovational Intellectual Technologies, Kazakhstan
  1386. Raina Zhaparova, NIS Astana, Kazakhstan
  1387. Dariga Zharasbaeva, Lyceum No. 38, Astana, Kazakhstan
  1388. Aida Zharaspayeva, Kazakhstan
  1389. Baurzhan Zharkenova, School No. 15, Astana, Kazakhstan
  1390. Gulmira Zharmenova , School No. 80, Astana, Kazakhstan
  1391. Ersin Zhaukenova, School No. 18, Astana, Kazakhstan
  1392. Kuralai Zhayke, School No. 22, Astana, Kazakhstan
  1393. Dulat Zhekebaev , Astana Local Educational Authority, Astana, Kazakhstan
  1394. Manat Zhetpisova, Educational Resource Centre, Kazakhstan
  1395. Rustam Zhitenov , IT support , Kazakhstan
  1396. Bauyrzhan Zhiyentayev, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1397. Aliya Zholamanova, NIS Semey, Kazakhstan
  1398. Sapura Zholdasbayeva, Center of Excellence, Kazakhstan
  1399. Raigul Zholdoyakova, International school of Astana, Kazakhstan
  1400. Raigul2 Zholdoyakova2, International school of Astana,
  1401. Meiramgul Zhomartova , School No. 66, Astana, Kazakhstan
  1402. Zh Zhontayeva, Kazakhstan
  1403. Baglan Zhukenova, College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  1404. Gulnaz Zhukenova, NIS Pavlodar, Kazakhstan
  1405. Nurgaisha Zhulanova, International School of Astana, Kazakhstan
  1406. Aigul Zhuldaspayeva, NIS Petropavlovsk, Kazakhstan
  1407. Zhanat Zhuldassov, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  1408. Aisulu Zhumabaeva, School No. 34, Astana, Kazakhstan
  1409. Zhanar Zhumabaeva , School No. 78, Astana, Kazakhstan
  1410. Kairat Zhumabayev, NIS Aktobe, Kazahkstan
  1411. Aziya Zhumabayeva, Kazakh National Pedagogical University, Kazakhstan
  1412. Zhazira Zhumabayeva, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  1413. Zhanerke Zhumagalieva, Gymnasium No. 58, Astana, Kazakhstan
  1414. Musina Zhumagul, School No. 44, Astana, Kazakhstan
  1415. Bakytzhan Zhumagulov, Senate of the Parliament of the Republic of Kazakhstan, Kazakhstan
  1416. Asemgul Zhumagulova, Center for Educational Programs, Kazakhstan
  1417. Sholpan Zhumagulova , Gymnasium No. 83, Astana, Kazakhstan
  1418. Gulnur Zhumakanova, Gymnasium No. 58, Astana, Kazakhstan
  1419. Azamat Zhumakhmet, Educational Resource Centre, Kazakhstan
  1420. Bakhyt Zhumatay, NIS Kyzylorda, Kazakhstan
  1421. Akmaral Zhumykbayeva , Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1422. Kunzila Zhunisova, Gymmasium No. 3, Astana, Kazakhstan
  1423. Kusni Zhunisova , School No. 69 , Astana, Kazakhstan
  1424. Darhan Zhunusov, School No. 56, Astana, Kazakhstan
  1425. Farida Zhunusova, Center of Excellence, Kazakhstan
  1426. Omirgul Zhunuspekov , College of the Humanities, Astana, Kazakhstan
  1427. Botagoz Zhunussova, Gymnasium No. 22, Astana, Kazakhstan
  1428. Gulnar Zhunussova, Center of Excellence, Kazakhstan
  1429. Gulnazia Zhunysova , Bilim Innovation Boarding School, Astana, Kazakhstan
  1430. Liliya Zhurba, Centre of Excellence, Kazakhstan
  1431. Saltanat Zhurkabayeva, School No. 33, Astana, Kazakhstan
  1432. Saltanat Zhurkabayeva, School No. 46, Astana, Kazakhstan
  1433. Assem Zhusipbekova, Nazarbayev Intellectual Schools, Kazakhstan
  1434. Aliya Zhussanbayeva, NIS Taraz, Kazakhstan
  1435. Akgul Zhussupova, NIS Karaganda, Kazakhstan
  1436. Ermek Zhusupov , School No. 51, Astana, Kazakhstan
  1437. Zaure Zhusupova, Lyceum No. 84, Astana, Kazakhstan
  1438. Gulsum Zhusupova, Lyceum №72, Astana, Kazakhstan
  1439. Zhanbol Zhylbayev, National Education Academy, Kazakhstan
  1440. Arailym Zhylkybayeva, NIS Kyzylorda, Kazakhstan
  1441. Natalia Zisovich, School No. 23, Astana, Kazakhstan
  1442. Dinara Ziyedenova, Centre of Pedagogical Measurements, Kazakhstan
  1443. Yulia Zueva, Secondary school № 5, Kazakhstan
  1444. Gwlmyra Zyahanova, School No. 50, Astana, Kazakhstan
  1445. Razida Zyuldubayeva, NIS Astana PhM, Kazakhstan